TURNUVALAR BİLGİLENDİRME | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

TURNUVALAR BİLGİLENDİRME

Bildiğiniz üzere Covıd-19 virüsünün dünya ve ülkemiz genelinde yaygınlaşmaya başlamasıyla 10 Mart 2020′ de yakın tarihli etkinliklerimizin tamamını iptal ettiğimizi duyuran bir paylaşımda bulunmuştuk. Oyuncularımızın sağlığını düşünerek aldığımız bu kararın ne kadarlık bir süreyi kapsayacağı ve turnuvaların tekrar ne zaman başlayacağı ise gelişmeler sonrasında şekillenecek, ona göre yeni bir duyuruyu camiamız ile paylaşacaktık.

Aradan geçen yaklaşık  7 aylık süre sonrası camiamızı konu hakkında bilgilendirmek üzere yeni bir paylaşımda bulunmak istedik.

Son durumda, hem dünya genelinde hem de ülkemiz genelinde pandemi süreci devam etmekte olup, 7 ay önceki tehlikeli tablo henüz ortadan kalkmış değildir.

Buna göre; 2020 yılı sonuna kadar takvimde yer alan ulusal ve uluslararası tüm turnuvalar kesin olarak iptal edilmiş olup, 2021 Ocak ayında gelişmelere göre konu hakkında camiamıza yeni bir duyuru yapılacaktır.

Yıllardır süren etkinliklerimizin de sayesinde camiamız adeta bir aile tablosu oluşturmuş ve artık özlemimiz sadece tavla oynamanın ötesinde bir durum almıştır. Sağlıklı günlerde bir arada olmak, sohbet edebilmek ve tekrar ailemizi her yönüyle aktif görmek en büyük dileğimizdir.

Camiamızın sağlığı için bu özlem bir süre daha devam edecek olup, sürecin sona ermesi ile tekrar bir arada olacağız.

Sağlıcakla kalınız…

FM Organizasyon

Cevap yaz