Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

7th CYPRUS OPEN BACKGAMMON TOURNAMENT

7th CYPRUS OPEN BACKGAMMON TOURNAMENT

7th CYPRUS OPEN (77): 1-Juergen R. Orlowski (Germany), 2-Soinguli Amirov (Georgia), 3- Steen Grønbech (Denmark), 4-Rostomyan Avetis (Armenia), 5-Boris Mampoziya (Russia), 6/7/8- Tobias Hellwag (Germany), Michihito Kageyama (Japan), Vicenzo Riceputi (Italy); 1LC-Maya Peycheva (Bulgaria), 2LC-Rosen Peychev (Bulgaria), 3LC-Umut Sari (Turkey).

DOUBLES CONSULTATION (37 teams + 27rebuys): 1- Hamza Nar (Turkey) & Himself, 2-Cuneyt Argun Genc (Turkey) & Umut Sari (Turkey), 3/4-Tobias Hellwag (Germany) & MCG (USA), Maya Peycheva (Bulgaria) & Rosen Peychev (Bulgaria).

BEGINNER (4) : 1-Pınar Şen (Turkey) 2-Ebru Ozatan(Turkey)

SUPERJACKPOT (16): 1-Zafer Tas (Turkey), 2-Hamza Nar (Turkey).

ONE POINT #1(64): 1-Kakhaber Natchkebia (Georgia), 2-Murat Uzun (Turkey).

ONE POINT #2(64): 1-Fuat Erdag (Turkey), 2-Nedim Yardimci (Turkey).

JACKPOT #1(8):Alaattin Özaltun(Turkey)

JACKPOT #2(8):Talat Papatya(Turkey)

JACKPOT #3(8):Aykut Uzel(Turkey)

JACKPOT #4(8):Serdar Özkaya(Turkey)

JACKPOT #5(8):Hilmi Göçhan(Turkey)

FM GAMMON (8):Umut Sari(Turkey)

AFTER TOURNAMENT(10): 1-Handan Erdağ(Turkey), 2-Burak Gören(Turkey)

SPECIAL PLAYER AWARD #1: MCG (USA).

SPECIAL PLAYER AWARD #2: Tobias Hellwag (Germany).

SPECIAL PLAYER AWARD #3: Gunduz Gunes (Turkey).

SPONSOR AWARD #1: Golden Tulip Hotel Nicosia.

SPONSOR AWARD #2: Pasha Casino Nicosia.

Committee: Sabri Buyuksoy (Turkey), Michihito Kageyama (Japan), Nodar Gagua (Russia), Talat Papatya (Turkey), Juergen R. Orlowski (Germany).

Director: Cenk Corbacioglu (Turkey).

Side Events: Kutlu Kaya (Turkey).

FMGAMMON Staff: Ali Cetin Belene (Turkey).

Organizer: Fuat Erdag (Turkey).

Powered by FMGAMMON.

4 Yorum

  1. Mustafa ALTUNTAS

    Kıbrıs maçlarının bir bölümünü ustream üzerinden şu adresten yayınlayacağız :

    http://www.ustream.tv/channel/super-final-2013

    Bilginize

  2. Mustafa ALTUNTAS

    Mustafa Neset Altuntas vs Ali Çetin Belene 4. Tur Karşılaşması saat 12:00 den itibaren canlı yayında :

    http://www.ustream.tv/channel/super-final-2013

    Turnuva ilerlme tablosu :

    http://www.ftbgsystem.com/t/591

  3. Mustafa ALTUNTAS

    Saat 12:00 de Steen Grønbech vs Tobias Hellwag round 10 maçı canlı yayınlanacak :

    http://www.ftbgsystem.com/t/591

    http://www.ustream.tv/channel/super-final-2013

  4. Gündüz Günes - Bursa

    Congratulations to the organization team..It was the best and enjoyable tournament in Cyprus..

Cevap yaz