6.YILDÖNÜMÜ ŞÖLENİ | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

6.YILDÖNÜMÜ ŞÖLENİ

ŞAMPİYON BURHAN YILMAZER


Bu rüyaya imza atan tüm ekibi tebrik ediyorum. Bu ekibin lideri olduğum için gurur duyuyorum.

Aylardır sürdürdüğümüz özenli çalışma, müthiş planlama aynen yerine getirildi.

270 kişinin katıldığı ve 16 turdan oluşan bu çok büyük turnuva başlangıcından bitişine kadar programlandığı gibi devam etti.

Biz üzerimize düşeni yaptık mükemmel bir ortam hazırladık.  Çok laf az iş değil sadece iş ürettik.

270 birbirinden değerli insan tam 13 değişik ülkeden bir araya gelen tavla severler desteklerini esirgemeyerek uğraşlarımızın boşa olmadığını gösterdiler.

Tüm organizasyon ekibine, tüm hakem ekibine, tüm WOW otel çalışanlarına, Kent Plus Kadıköy, MYS My Company, FMGAMMON, Pasha Backgammon, Misli.com ve Ana Sponsorumuz WOW HOTELS ISTANBUL’A,

Tüm ErBenGL çalışanlarına,

Çok kalabalık bir kadro ile turnuvamıza iştirak eden, turnuva sırasında da tüm çabasıyla organizasyona yardım eden  Y.K.Başkanı Ozan Gündoğdu başta olmak üzere Başkent Tavla Derneği Üyelerine,

Başta Y.K. Başkanı Hilmi Göçhan olmak üzere, ilk kardeşimiz, gücümüz kuvvetimiz İzmir Tavla Derneği’ne ve tüm üyelerine,

Sedat Bıçakçı Başkanım başta olmak üzere tüm Sakarya lı dostlara,

Kayseri Dernek Başkanı Kemal Akdamar ve tüm Kayserili hemşerilerime,

Bursa, Antalya, Muğla vs gibi Türkiye nin dört bir tarafından desteğimize koşan tüm dostlara,

WOW HOTELS satış yetkilisi Sevgi Başaran’a,

Değerli dostum  WOW HOTELS Genel Koordinatörü Ziya Cihan’a,

Turnuva öncesi aylardır sürdürdüğümüz hazırlıklarda ve turnuva esnasında elinden geleni esirgemeyen Yan Aktiviteler Direktörümüz Ali Çetin Belene’ye,

Tüm malzemeleri, tüm zarları, pulları tek tek elinden geçiren, her yerde her şeyde emeği olan, yaşlanmayan delikanlımız Metin Amca’mıza,

Turnuva başlamadan bir gün önce otel hazırlığına gelip turnuva bitine kadar mücadele eden  nerede eksik varsa oraya yardıma koşan Arzu Akıncıoğlu ve Handan Erdağ’a,

Ve

Necati Doğanaslan, Mustafa Altuntaş, Yalkın Erk, Caner Çelik, Umut Sarı, Ebru Özatan, Murat Kapıkıran, Nuri Kaya, Caner Çelik, Talat Papatya,Esin Öğrenecek, Funda Kapıkıran, Vedat Özefe, Hakan Büber, Ulvi Cangazi, Kamil Baykaloğulları, Lemi Tu-Men, Erhan Yenişen, Cüneyt Argun Genç, Bülent Bahar, Cengiz Dindar, Cem Özdeş, Doğan Sunar, Ahmet Nar, İbrahim Karaca, Uğur Elçi, Yiğit Göçhan, Aykut Uzel, Gökay Güleç ve Sercan Fidan’a,  Mehmet Hulusi Tümer başta olmak üzere, hakem ve organizasyon komitesinde görevli tüm dostlara,

ve

Ali Alçelik’e,

Ve

Ana Aktivite Direktörümüz Caner Cenk Çorbacıoğlu’na,

Türk Tavlasına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Fuat ERDAĞ

ISTAVDER 6th ANNIVERSARY TOURNAMENT (270): 1-Burhan Yilmazer (Turkey), 2-Murat Cengiz (Turkey), 3- Fuat Erdag (Turkey), 4-Mustafa Babal (Turkey), 5-Mustafa Altuntas (Turkey), 6-Aykut Uzel (Turkey), 7-Ibrahim Karaca (Turkey), 8-Hamza Nar (Turkey); lLC-Shahab Ghodsi (Iran/Norway), 2LC-Ilker Gochan (Turkey), 3LC/4LC- Kamil Zafer Akbiyik (Turkey)/ Ahmet Kamil Baykalogulları(Turkey).

6th TURKISH CONSULTATION DOUBLES #1(64): 1-Roman Guehetadze (Georgia) & Gocha Tchockhoneli (Georgia), 2-Mustafa Altuntas (Turkey) & Ibrahim Karaca (Turkey).

6th TURKISH CONSULTATION DOUBLES #2(64): 1-Kamil Karaali (Turkey) & Metin Cubuk (Turkey), 2-Selahattin Hacioglu (Turkey) & Salih Yener(Turkey).

SPEEDGAMMON (64): 1-Hakan Kahyaoglu (Turkey).

TEAM CHALLANGE (16 Teams): 1- Team Tigers: Cuneyt Argun Genc (Turkey) & Rod Covlin (USA) & Umit Tanoglu (Turkey).

ONE POINT #1: 1- Canan Kirikkaya (Turkey).

ONE POINT #2: 1- Kemal Aksu (Turkey).

SUPER JACKPOT#1: (16): Dursun Çetin (Turkey).

SUPER JACKPOT#2: (16): Abdullah Şer (Turkey).

SUPER JACKPOT#3: (16): Ufuk Aksak (Turkey).

SUPER JACKPOT#4: (16): Mustafa Babal (Turkey).

SPECIAL PLAYER AWARD #1: Can Biyiklioglu (Germany).

SPECIAL PLAYER AWARD #2: Sean Williams (England).

SPECIAL PLAYER AWARD #3: Sevgi Basaran (Turkey).

SPECIAL PLAYER AWARD #4: Erkan Varli (Turkey).

SPECIAL PLAYER AWARD #5: Nodar Gagua (Georgia/Russia).

SPONSOR AWARD #1: WOW Istanbul Hotels&Convention Center.

SPONSOR AWARD #2: Kentplus Kadikoy.

SPONSOR AWARD #3: Misli.com.

SPONSOR AWARD #4: Pasha Backgammon.

SPONSOR AWARD #5: Mys My Company.

SPONSOR AWARD #6: Fmgammon.14 Yorum

 1. Fuat ERDAG

  23 Şubat Pazar akşamı gerçekleşecek ödül töreninin ardından 20:00 da Haluk Levent konseri başlayacaktır. Tüm dostlarımız ücretsiz olarak katılabilir. 

 2. Fuat ERDAĞ

  VERASET  ve İNTİKAL VERGİSİ DÜŞÜLDÜKDEN SONRA Net ödüller. Şampiyon ödülü 18337 tl
  Finalist 9337 tl     Kanuna göre 3371 tl nin üstünde rakamlar % 10 vergiye tabi.  Bu sebeple şampiyonun ödülünden 1663 tl finalistin ödülünden ise 663 tl lik vergi kesintisi yapılarak ilgili vergi dairesine yatırılacaktır. 

 3. Fuat ERDAĞ

  Bravo Burhan ağabey tebrik ederin. 

 4.  İstavderin  6. Yıl dönümünde  Dereceye giren katılımcıları tebrik ederim .  Bu gibi turnuvaların sayısının artmasının ,yeni ödül seçeneklerinin yaratılmasının gene  Fuat Başkan tarafından mümkün olacağına inanıyorum. Organizasyonda  emeği geçenlere ve  bilhassa  Cenk  kardeşime teşekkürler ederim.
  Selamlarımla  Murat Özyılmaz

 5. admin

  Sakarya’nın Medar-ı İftarı Sayın Burhan Yılmazer’i can-ı gönülden kutlarım. 16 turluk bu zorlu maratonda derece yaparak belki sıradan turnuvalarda Şampiyonluk kazanacak kadar başarı sağlayan tüm dostları da tebrik ederim. Uzak mesafelerden gelerek desteğini esirgemeyen tüm oyunculara tek tek teşekkür ederim. Gelecek yıl turnuva salonu bulamadık. O kadar büyük salon yokmuş açık alanda çadır kuracağız :)

 6. Haldun Durukan

  Bu ölçekte bir turnuvayı başarıyla düzenleyen Fuat başkan ve tüm organizasyon ekibine gönülden teşekkür ederim . Uzaktan kolay gözükür ama zordur bu tür turnuvaları düzenlemek . Turnuvada 16 turu nefesi yeterek dereceyle bitiren arkadaşlarımı da kutluyorum . Darısı 500 lük katılımlara

 7. Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI

  Şampiyonu ve diğer dereceye giren arkadaşları canı gönülden kutlarım. Böyle bir turnuvayı organize ederek tavla dünyasına büyük bir ivme kazandıran,yurt içi ve yurt dışında ses getiren,Türk tavlasının dünyada tanınmasına ön ayak olan Fuat başkana ve öz veri ile çalışarak çok ciddi ve zor bir turnuvayı sorunsuz ve çok başarılı bir şekilde yöneten organizasyon ekibine sonsuz  teşekkürler ve tebrikler.Seneye çıtanın dahada yükseleceği inancıyla tüm katılımcılara çok çok teşekkürler.

 8. Fuat ERDAG

  http://chicagopoint.com/results.html

  Ya biz deliyiz yada biz deliyiz!!!
  lütfen üşenmeyin tıklayın bu linki gidin eski senelere bakın bakalım… Tek bir kategoride üstelik sadece 2,5 günde 270 kişiye 16 tur oynatabilen başka bir deli var mı?? üstelik programda tam duyurulduğu gibi pazar akşamı 8 de ödül törenini yapacak, re-buy vs ile şişirme yapmadan sayıyı arttırmaya çalımadan gerçekten 270 kişiyi tek kategoride aynı anda oynatacak. maçları, 11 sayı 9 sayı ve 7 sayı üzerinden oynatıp bu yetmiyormuş gibi 259 kişiyle pazar 11.30 da başlayıp akşam 7 de son şansı bitirebilecek başka bir deli var mı?? böyle bir turnuvaya katılıp sorunsuz bitmesini sağlayabilecek başka bir millet var mı?? bravo bize bravo hepimize!

 9. Başkent Tavla

  “MASAL” dan “GERÇEĞE”
  İstavder’ in bugüne kadar düzenlemiş olduğu tüm turnuvalarda elde ettiği başarıyı hep birlikte takip ediyoruz. Hatta takip etmekle kalmayıp bu başarıyı bizzat yerinde görüyoruz.
  İstavder için özellikle Yıl Dönümü turnuvalarının bambaşka bir yeri var. Yıl Dönümü turnuvalarında, adeta bir sezonu kapatıp yeni bir sezonun başlangıcını yapıyorlar. Tavla camiası için de çok özel bir güne dönüşen turnuva tarihi, gelecek yıllarda artacak coşkusuyla, tavla şöleninden tavla bayramına adım atacak görüntüde.
  Her turnuva sonrası kendimizi bir “masal” da hissediyoruz. “Daha iyisi olamazdı” diyoruz, “bu masal hiç bitmesin” diye düşünürken, “masalın kahramanları” bizlere yeni bir davette bulunuyor.
  “Masallar tekrar etmez” derken, kendimizi bir başka güzellik içerisinde buluyoruz.
  “Bir öncekini unutun” diyen kahramanlar, bizleri uyandırıyor ve bunun masaldan öte, “bir gerçek” olduğunu görüyor ve yaşıyoruz.
  Artık biliyoruz ki, yıl dönümleri sadece yenisi yapılıncaya kadar anlatılır, sadece yenisi yapılıncaya kadar Türkiye’ nin en başarılı turnuvasıdır.
  Artık bu iş İstavder ekibi tarafından aşılmış durumdadır. Turnuva öncesinde, görevli tüm ekibin yüzündeki ifade bile bambaşkaydı. Hiç bir endişe yok, panik yok, kendilerinden emin bir şekilde turnuvanın ilk dakikalarında bu gururu hissediyorlardı. İşin sonunda değil, daha başında mutluydular adeta.
  Türk Tavlası için “lider” işler sergileyen İstavder ekibini, başta Sn.Fuat Erdağ olmak üzere gönülden tebrik ediyoruz, teşekkürler İSTAVDER…
  Başkent Tavla Derneği Yönetim Kurulu

 10. Fuat ERDAĞ

  Çok önemli çok büyük bir başarı elde eden şampiyonumuz Burhan Yılmazer ve finalistimiz Murat Cengiz’i ,
  Ana Aktivitede ve yan aktivitelerde kupa alma başarısı gösteren tüm oyuncuları tebrik ediyorum.  

 11. Bülent karabulut

  Son derece kaliteli ince düşünülmüş ve Geleneksel türk davranış tarzına aykırı olarak(dakik) olan bu turnuva için emeği geçen herkese teşekkür eder dereceye giren ve IPad alan(ben) herkesi kutlarım :)

 12. Fuat ERDAG

  Sevgili Ozan Başkan’a ve kardeş derneğimiz Başkent Tavla Yönetim Kuruluna bu güzel satırlardan dolayı teşekkür ederiz. Unutulmamalıdır ki biz sadece İstavder olarak kalsaydık İzmir Tavla ve Başkent Tavla bizim kardeşimiz olmasaydı biz bunları başaramazdık. Sakarya,Mersin Kayseri dernekleri ve dernekleşme yolunda ki diğer iller biz hep birlikteyiz Biz Türkiye Tavla Birliğiyiz. Biz Türkiye Tavla Federasyonuyuz.

Geri izlemeler ve Pingler

Cevap yaz