SÜPER FİNAL 2013-İSTANBUL ÖNELEME | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

SÜPER FİNAL 2013-İSTANBUL ÖNELEME

17-19 OCAK 2014 tarihinde Kıbrıs’da yapılacak Süper Final 2013 için İstanbul ön elemesi yapıldı. Dereceye giren oyuncularımız;

Lemi Tu-men

Ali Çetin Belene

Mustafa Altuntaş

Necati Doğanaslan

Selman Kılıç

Marsel Eskinazi

Handan Erdağ

Kemal Erdem

Serdar Özkaya

Fuat Erdağ

Oyuncularımızı tebrik eder Süper Final’de başarılar dileriz.


8 Yorum

 1. FUAT ERDAĞ

  Yaz sezonu yapılmadığı için  4 sezon da 8 er kişi + bu kişiler dışında kalanlar için yapılacak bir akttivitede başarılı olacak 8 kişi istanbul bölge finalinde oynamaya hak kazanacaktır. 

 2. Fuat Erdağ

  Aralık sezonu başlarken ilk haftadan itibaren İSTAVDER LİG KUPASI MAÇLARI da başlayacak.  İstavder lig kupası turnuvasında şampiyon olan oyuncu Fmgammon A001 model tavla ile ödüllendirilecek. 2. Ve 3. Olan oyunculara da kupa ve çeşitli tavlalar ödül olarak verilecek.  Önemli olan ilk 8 e kalmak ilk 8 e kalan oyuncular yapılmayan yaz ligi yerine İstanbul ön eleme turuna kalacaklar. 

 3. Lemi Tu-Men

  Yaratıcı Başkanımız sayesinde bir yenilik daha :)

 4. Haldun durukan

  Son 3 sezondur averajla play-off kaçıran bir oyuncu olarak,maç yapma olanağım da kalmadIğı için ,nasıl ve nerede tavla oynayacağımı düşünüyorum. Sevgili Fuat başkan buna bir çözüm bulur diye konuyu açayım dedim. 25 oyuncu süper finalde,25 -30 oyuncu da sürekli kenarda kalmasa iyi olur.
  Herkese iyi seneler

 5. ahmet ercan gulec

  tebrikler

 6. Cumhur AKSOY

  Tüm arkadaşları tebrik eder, Kıbrıs’ta başarılar dilerim.

 7. nuri kaya

  finale kalan 8 arkadaşımı kutluyorum. ama sevgili arkadaşım ve kardeşim handan hanımı ayreten tebrik ediyorum . iyki tavla camiasında varsın. finallerde başarılar diliyorum.

Geri izlemeler ve Pingler

Cevap yaz