2. ANKARA AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI… | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

2. ANKARA AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI…

2. ANKARA AÇIK TAVLA TURNUVASI

Başkent Tavla Derneği 2.Ankara Açık Modern Tavla Turnuvası sonuçlandı…


83 oyuncunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada, 10 galibiyetlik bir seri ile müthiş bir performansa imza atan Gazi ÇELEN şampiyonluğu kazandı.


Turnuvada ikinciliği İlker BACAKSIZ, üçüncülüğü Onur VURUR ve dördüncülüğü de Ali Çetin BELENE elde etti.


Danışman Çiftler Şampiyonluğu Onur Vurur / Hakan Kahyaoğlu ikilisinin olurken, ikincilik Oğuz User / Gazi Çelen çiftinin oldu.


Turnuvada dereceye girerek ödül alma başarısı gösteren tüm oyuncuları tebrik ediyoruz.

Turnuvamıza verdikleri desteklerden dolayı;
İstanbul Tavla Derneği Başkanı Sn. Fuat Erdağ başta olmak üzere tüm İstanbullu dostlara, organizasyonumuza emekleri ile de destek veren Necati Doğanaslan, Metin Erikler ve Ali Çetin Belene’ ye
İzmir Tavla Derneği Başkanı Sn. Hilmi Göçhan başta olmak üzere, turnuvamızı sayısal olarak domine ederek çok geniş bir katılım ile aramızda olan İzmirli dostlara
Sakarya Tavla Derneği Başkanı Sn. Sedat Bıçakçı başta olmak üzere, Sn. Ufuk Aksak’ a ve katılımcıların tamamının memnun kaldığı FT yazılımının emekçisi Sn. Ali Alçelik’ e
Geniş katılımlarından dolayı Sn. Yaşar Gözel başta olmak üzere tüm ekibine
Kdz.Ereğli ve Antalya’ dan turnuvamıza iştirak eden dostlara
Ankara’ da bizleri yalnız bırakmayan tüm Ankaralı dostlarımıza
Ve organizasyonumuzda görev alan tüm ekibe, organizasyona yardımcı olan tüm dostlarımıza
Teşekkür ederiz…
Başkent Tavla Derneği Yönetim Kurulu

BAŞARI TABLOSU


2.Ankara Açık Modern Tavla Turnuvası (10-11 Kasım 2012)
ANA KADEME (83) : 1-Gazi Çelen (İzmir), 2-İlker Bacaksız (Ankara), 3-Onur Vurur (Ankara) 4-Ali Çetin Belene (İstanbul), SON ŞANS: 1-Fikret Poyraz (İstanbul)
DANIŞMAN ÇİFTLER (32) : 1-Onur Vurur/Hakan Kahyaoğlu (Ankara/Ankara), 2-Oğuz User/Gazi Çelen (Sakarya/İzmir)
1 PUAN #1 (64) : Cihantaç Eroğlu (Ankara)
1 PUAN #2 (64) : Amaç Volkan Er (Ankara)
SÜPER JACKPOT #1 (16) : Aykut Uzel (Ankara)
SÜPER JACKPOT #2 (16) : Fuat Gümüşlüol (Ankara)
SÜPER JACKPOT #3 (16) : Ufuk Acar (Ankara)
SÜPER JACKPOT #4 (16) : Arzu Akıncıoğlu (İstanbul), Ozan Gündoğdu (Ankara)
FM GAMMON #1 (8) : Ahmet Ercan (Ankara)
FM GAMMON #2 (8) : Ufuk Acar (Ankara)
FM GAMMON #3 (8) : Ufuk Acar (Ankara)
FM GAMMON #4 (4) : Yaşar Gözel (Ankara)
BAYANLAR ÖZEL (8) : Özlem Kaya (Ankara), Bahar Özgüner (Ankara)
TURNUVA ÖZEL ÖDÜLÜ: Sn: Fuat Erdağ9 Yorum

 1. Talatpapatya

  Yurtdisinda olmam nedeniyle katilamadigim 2.Ankara Acik Tavla Turnuvasinda basta sampiyon Gazi Çelen olmak uzere dereceye giren tum arkadaslarimi tebrik ederim.

 2. Fuat ERDAĞ

  Üstüste 10 maç kazanmak hiç mağlup olmamak çok sık rastlanır bir başarı değil.  Gazi kardeşimi ve dereceye giren tüm arkadaşları tebrik ediyorum. FT sistemin güzelliği her geçen gün kendini daha çok gösteriyor.  Bir önceki Sakarya turnuvasında aynı başarıyı Ufuk AKSAK göstermişti.  Bu sistem de elenmek zor. Şampiyon olmak zor. Bu sistemde şampiyon olan sonuna kadar hak ediyor ve herkesin takdirini kazanacak bir başarıya imza atıyor.  Alt yapısını kuralını fikrini oluşturduğumuz fakat  geniş katılımlı turnuvalarda yazılımsız kullanılması neredeyse imkansız olan bu sistemi düşündüğümüz herşey kapsayacak bir yazılıma dönüştüren Ali Alçelik kardeşime bir kez daha teşekkür ediyorum.  12 hatta 13 galibiyeti şampiyonluklar görmeye herkes hazır olsun. 2013 de tüm EBGT Turnuvaları  3 kere yenilmeme üzerine FT SİSTEM de gerçekleşecek.  
  ANKARA turnuvasına dönecek olursak bir kez daha büyük bir aile yolunda ilerlediğimizi görüyorum.  Dernekler arasında organizasyon anlamında en ufak bir rekabet olmadığı gibi her dernek diğer derneğin turnuvasına daha geniş kadrolarda katılmaya gayret ediyor. Diğer derneğin turnuvası daha kalabalık olsun diye uğraşıyor.  Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Turnuvaya çok ciddi ve titiz bir şekilde hazırlanan çok anlamlı bir günde çok anlamlı ödüller hazırlayan Başent Tavla yönetimini tebrik ediyorum bir tavla sever olarak Teşekkür Ediyorum.
  Onlarca turnuvaya direktörlük yapmışçasına soğuk kanlı tavrı ve profesyonel yürütümü nedeniyle Ozan Başkanımı tebrik ediyorum. Turnuva yürütümünde ve organizasyonda görev yapan Başkent Tavla Yöneticilerine Gösterdikleri misafirperverliklerinden ve tavlaya verdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyorum.  
  Kıbrıs da Yalkın kardeşimin başını çektiği bir gurup tarafından organize edilen ve tarafıma sunulan plaketten sonra benzer bir jesti Başkent Tavla Yönetimi’nin yapması beni çok duygulandırdı onure etti.
  Beni ONUR ödülüne layık gören ömrümün sonuna kadar gözüm gibi bakacağım bu ödülü takdim eden Başkent Tavla Derneği Yönetim Kurulu’na TEŞEKKÜR EDERİM.  

 3. Fuat ERDAĞ

  Bir TEŞEKKÜR de Sayın Yaşar GÖZEL’e…. Ayırım yapmadan tüm turnuvalara geniş bir ekip ile katılan birbirinden değerli genç arkadaşlarımız tavla camiasına kazandıran, bayan oyuncu sayısının  artmasına katkı sağlayan Sayın Yaşar GÖZEL’e  tavla camiasına verdikleri maddi manevi desteklerden dolayı TEŞEKKÜR EDİYORUM 

 4. Cenk Çorbacıoğlu

  Başta Gazi Çelen olmak üzere dereceye giren tüm oyuncuları ve BAŞKENT TAVLA DERNEĞİ’Nİ tebrik ederim.

  GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYEN AİLEMİZLE HEP BERABER MUTLU YILLARA…

 5. Erhan Yenişen

  Zor bir sistemde net bir şekilde şampiyon olmayı başaran Gazi Çelen’ i ve diğer dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.

 6. Gazi Çelen

  Şahsım adına anlam ve önemi büyük olan, sırf kupası için iştirak ettiğim turnuvayı kazanmak sürpriz oldu. Yeterince istemek başarının anahtarıymış galiba. Kusursuz organizasyon için Sn. Ozan Gündoğdu, Aykut Uzel, Onur Vurur, Engin Özertan, Onur Alan’a, ayrıca Sn. Fuat Erdağ, Hilmi Göçhan ve iyi dileklerini ileten tüm büyüklerime ve dostlarıma teşekkür ediyorum.

 7. Bülent KARABULUT

  5 nciye de ödül verileydi iyiydi :)

 8. Lemi Tu-Men

  Emeği geçen herkese teşekkürler sorunsuz turnuva ve güzel organizasyon için.Başta muhteşem bir performansla şampiyon olan Gazi kardeşim olmak üzere dereceye giren dostları canı gönülden tebrik ederim.

 9. Ozan Gündoğdu

  Öncelikle, şampiyonluğa ulaşan Gazi Çelen başta olmak üzere, derece elde eden tüm dostlara tekrar tebrikler. Turnuva sonrası, camianın güzel yorumları bizler için oldukça anlamlı ve gurur vericiydi. Konuklarımızı ağırlamak, onları memnun edebilmek ve nihayetinde başarılı bir organizasyona ev sahipliği yapabilmek istenebilecek en güzel dilekti bizler için. Yorumlarınızla bu dileğimizin yerine geldiğini bizlere hissettirdiğiniz ve bizleri yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkürler…

Cevap yaz