CANLI YAYIN | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

CANLI YAYIN

9 Yorum

 1. FUAT ERDAĞ

  Çok kısa sürede program görüntülerini sitemizde yayınlayan Cenk kardeşime teşekkür ediyorum

 2. Lemı Tu-Men

  Çok güzel anlattın diline aklına saglik

 3. Kutlu KAYA

  Çok güzel olmuş başkan tebrikler 

 4. BELENE

  Dimağına, diline sağlık Başkanım güzel bir yayın oldu.

 5. MURAT KAPIKIRAN

  Çok keyifli olmuş, Başta bu hayal görünen ideali, gerisinde de  Fuat Başkan liderliğindeki  bu emeği veren herkeze minnettarım… Teşekkürler..   

 6. Erhan Yenişen

  Harika bir program olmuş. Tek Rumeli TV’ ye ve sayın sunucusuna buradan teşekkürü borç biliyorum. Oyunumuzun ve bizlerin daha doğru tanınmamız adına bu tür medyatik hamlelerin artarak devam etmesini dilerim.

 7. Değerli arkadaşlar bir tavla organizasyonu bilgi edinme nedeni ile tanıştığım istavder başkanı sn.erdağ gibi bir başkana sahip olmanız çok güzel.kısa zamanda 62 federasyonun tüm başkanlarını taşıdığımız proğram süresince ağır samimi başlı sakin kararlı ve aktif bulduğum sn fuat erdağ beyfendinin tavlayı nekadar çok sevdiğini fedakarlıkları ve başarılı bekraunduna rağmen mütevazi kişiliğini farkettim.Federasyonlaşma yolunda yanınızda olacağımı bildirir bu şirin ve ciddi derneğin tüm üyelerinin şimdiden kurban bayramını tebrik ederim…..saygılarımla mehmet çelik.trtv spor müdürü.

 8. Fuat ERDAĞ

  2012/5.sezon açılışını ve 4.sezon ödül törenini gerçekleştirdiğimiz bu günkü toplantımıza iştirak eden  TEK RUMELİ TV Spor Müdürü Sayın Mehmet  ÇELİK  ve ekibine, GEVEZE CAFE yi temsilen aramızda bulunan Sayın Özlem AKDAĞ hanımefendiye teşekkür ederim.  

 9. YALKIN ERK

  İlk kuruldugumuz gunden bugune dek atılan her adımda buyuyen bu dernegın kurucu uyesı olmaktan duydugum gururun en buyuk mımarlarından olan ve yerı geldıgınde “Fuat Baskanımız” yerı geldıgınde “Fuat Abimiz” olan Sn.Fuat Erdağ için artık ben gercekten ovgu dolu cumleler kurmaktan yoruldum… yenı fıkırlerını anlattıgı sırada “bır kahve alıp geleyım” dıyerek mola verdıgınız bir anda henuz kahvenızın dumanı tuterken 3-4 fıkır daha uretebılen boyle bır sahsıyetın sadece ISTAVDER degil bu ulkedeki her platformda olması gercekten ulkemız adına da cıddı bır basarı olurdu…Tekrar tesekkurler sayın baskanım…sayenızde gelınen nokta artık hayallerın ımkansız olmadıgını, gercek olabilecegını ancak sadece zaman, sabır ve inanc ile sonuclanacagını bır kez daha gosterıyordur umarım. Bu vesile ile bize destek olan Sn.Mehmet Çelik ve Tek Rumeli TV ile Sn. Özlem Akdağ ve Geveze Cafe ekibine de bir kez daha tesekkurler…umarım ılerleyen sezonlarda sizleri de ISTAVDER ailesinin katılımcıları olarak gorebilir ve agırlayabiliriz…

Cevap yaz