İSTAVDER LİGİ 2012/4.SEZONU | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

İSTAVDER LİGİ 2012/4.SEZONU

İSTAVDER LİGİ 2012/4.SEZONU SONUÇLANDI

MASTERS LİGİ ŞAMPİYONU LEMİ TU-MEN

MASTERS LİGİ İKİNCİSİ NECATİ DOĞANASLAN

MASTERS LİGİ ÜÇÜNCÜSÜ ERHAN YENİŞEN

EXPERT LİGİ ŞAMPİYONU ABDULLAH ŞER

EXPERT LİGİ İKİNCİSİ SİNAN KOÇAK

ADVANCED LİGİ ŞAMPİYONU AYTEKİN GÜLER

DERECEYE GİREN OYUNCULARIMIZI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.


GÜNCEL RATİNG SIRALAMASI

MASTERS LİGİ ŞAMPİYONU

LEMİ TU-MEN

EXPERT LİGİ ŞAMPİYONU

ABDULLAH ŞER

ADVANCED LİGİ ŞAMPİYONU

AYTEKİN GÜLER

19 Yorum

 1. BELENE

  Canım Ligim seni çok özledim. Münih Open ve Pascha Cup hüsranlarının ardından İstanbul Open da kazanacağım başarılar için biçilmiş kaftansın :)

 2. Fuat ERDAĞ

  İSTAVDER LİGLERİNE YENİ KATILACAK OYUNCULARIN DİKKATİNE..
  İSTAVDER LİGLERİNDE  ÖDÜL  ve KUPA ALMAYA HAK KAZANACAK OYUNCULAR:
  Sene Şampiyonu :. 2012 senesinde altı sezon gerçekleştirilecektir.  Her sezon altı oyuncu büyük finale adını yazdıracaktır.(Sezon playoff larında Mastersda ilk üç, Expertte  ilk iki ve Advanced de şampiyon olma başarısını gösteren oyuncu  Süper Finale katılmaya hak kazanır.) Süper Finalde toplam 36 oyuncu yer alacaktır
  SÜPER FİNAL tarihi ve uygulanacak sistem ayrıca bildirilecektir. (2013 Mart Ayında süper final tamamlanmış olacaktır)
  2012 Büyük Şampiyonunun Ödülü; SÜPER FİNAL de şampiyon olma başarısını gösteren oyuncu 2012 İstavder Ligleri Şampiyonu olarak ilan edilmenin yanında çok özel bir kupanın sahibi olacaktır.
  Süper Final Şampiyonu olan oyuncumuz 2013 Dünya Tavla Şampiyonası Masters Kategorisi Katılım, 2013 Nordic Open Masters Katılım, Protekiz Masters Katılım, Munih Masters Katılım yada Avrupa Şampiyonası Masters Katılım + Konaklama ödüllerinden birini tercih edecektir. (Monte Carlo Masters Katılım Ücreti 1000 Euro dur)
  Masters Kategorisi Sezon Şampiyonu: KIBRIS AÇIK TURNUVALARINDAN BİRİNDE MASTERS KATEGORİSİNE ÜCRETSİZ KATILIM yâda FMGAMMON A001 AHŞAP TAVLA TAKIMI ARASINDA TERCİH YAPACAKTIR (KIBRIS AÇIK TURNUVALARINA KATILIM ÜCRETİ 500 EURO DUR)  + Kupa
  Expert Kategorisinde Sezon Şampiyonu: KIBRIS TURNUVALARINDAN BİRİNDE ORTA KATEGORİYE(advanced) ÜCRETSİZ KATILIM yâda FMGAMMON DERİ TAVLA TAKIMI yada KIBRIS TURNUVALARINDAN BİRİNDE 3 GÜN TEK KİŞİLİK KONAKLAMA ARASINDA TERCİH YAPACAKTIR. (KIBRIS TURNUVALARINDA ORTA KATEGORİ KATILIM ÜCRETİ 250 EURO DUR)+Kupa
  Advanced kategorisinde sezon birincisi: KIBRIS TURNUVALARINDAN BİRİNDE EN ALT KATEGORİYE (begınner)ÜCRETSİZ KATILIM yâda ÖZEL AHŞAP KÜPLÜ 4 LÜ ZAR TAKIMI yâda İSTAVDER YILDÖNÜMÜ MASTERS KATEGORİSİNE ÜCRETSİZ KATILIM ÖDÜLLERİNDEN BİRİNİ TERCİH EDECEK + TAKİP EDEN SEZONDA EXPERT KATEGORİSİNDE ÜCRETSİZ OYNAYACAK +Kupa

 3. Haldun Durukan

  Yaşasın lig başlıyor . Ben sevinerek katılıyorum . Yaz tatilinde derslerime çok çalıştım bütün ödevlerimi yaptım .
  Selamlar herkes

 4. Lemi Tu-Men

  Master B grubunda olanlardan bir ricam var. Şu anki konumum dolayısıyla ancak 3 .hafta toplantısına yetişebilme imkanım görünüyor.Hatta belki de 4 .hafta?? Bu durumda imkanı olanlar Cenk beyle irtibata geçerek telefon numaramdan beni ararlarsa maçlarımızı yapabiliriz.

 5. Fuat ERDAĞ

  4.Sezon Masters Şampiyonu Satın Lemi TU-MEN, Expert Şampiyonu Sayın Abdullah ŞER ve Adcanced Şampiyonu Sayın Aytekin GÜLER’i  ve  SÜPER finalde oynama hakkı kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Çok güzel bir ligi geride bıraktık.  21 EKİM PAZAR Günü başlayacak olan 5.sezon da görüşmek üzere..

 6. Erhan Yenişen

  2012 / 4. Sezonda dereceye giren tüm arkadaşlarımı; 2012′ de tekrar eden şampiyonluğundan dolayı Lebi ağabeyi ayrıca kutlarım.

 7. BELENE

  Başta ve özellikle Sayın Lemi Tu-men olmak üzere başarı sağlayan tüm dostları tebrik ederim. Kapanış turnuvası ve pasta keyfi de muhteşem de bu arada :)

 8. ALİ ŞERİF RENDE

  Çok değerli Lemi Dede,
  Seni canı gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim ki.  

 9. Bülent KARABULUT

  Başta şampiyon olan Lemi Tu-men,Abdullah Şer,Aytekin Güler i,sonrada play out’da ki performanslarıyla liglerinde kalan oyuncuları kutluyorum :)

 10. YALKIN ERK

  sampıyonlara, ikincilere, ucunculere ve benım gıbı playoffa kalıp dereceye gırememıslere kısaca herkese tebrikler :) keyifli bir sezondu…yenı sezonda da sımdıden herkese basarılar ;)

 11. Lemı Tu-Men

  Tüm şampiyonları ve dereceye girip büyük finale bilet alanları kutlarım.Ama daha önemlisi bizlerin güzel bir dost ortamında tavla oynamasını sağlayan tüm istavder ailesine teşekkürler.Bu sezonda zarlar bana güldü ,şans benden yanaydı

 12. nuri kaya

  tebrikler lemi abi. 

 13. mehmet hulusi tümer

   Lemi bey,tebrik ederim.Devamında başarılar.

 14. Haldun Durukan

  Üst lige terfi etmenin yanında küme düşmenin de tadını almış bir oyuncu kardeşiniz olarak ,dereceye girmiş tüm arkadaşlarımı kutlamak isterim . Bu oyunu gittikçe kendi yaşama şeklimle eşdeğer tutmaya ve hayatın da buna benzer bir oyun olduğunu düşünmeye başladım . Alınan risklerle,risklerin kontrol edilme ve yönetilme şekliyle ,risklere karşı insiyatif kullanma becerileriyle tavlayı değerlendirmeye çalışıyorum . inanın büyük benzerlikler var. Organizasyonun içindeki dostlara da teşekkürler …

 15. Uğur Elçi

  Şampiyon olan, olamayan. Playoff lara kalan, kalamayan. kısacası lige tüm katılan arkadaşlara bu keyfi yaşattıkları için çok teşekkürler.. İstavder ailesini de can-ı gönülden kutluyorum, bizi bir araya getirdikleri ve bu denli zor organizasyonu gerçekleştirdikleri için. Teşekkürler..

 16. alaattin

  lemi abi,abdullah şer ve aytekin güler, tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim.

 17. sinan koçak

  yine keyifli geçen bu sezonda dereceye giren tüm arkadaşları kutlar önümüzdeki sezon için tüm katılımcılara bol şans dilerim.güzel dostlar edindiğimiz bu güzel organizasyonu gerçekleştiren istavder ailesine de teşekkür ederim.

 18. Cemalettin Yüksel

  Dereceye giren tüm arkadaslarımı tebrık eder, Lemi’nin şampiyonluğunu kutlarımm

 19. kazim

  bende katılmak ıstıyorum tavla turnuvalarına nasıl bılgı alabılırım

Cevap yaz