7.PORTEKİZ AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

7.PORTEKİZ AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI

ANKARA, İZMİR VE İSTANBUL’DAN 7 KİŞİLİK EKİPLE KATILDIĞIMIZ 7.PORTEKİZ AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI.MASTERS KATEGORİSİNDE YARI FİNAL OYNAMA BAŞARISI GÖSTEREN SAYIN YALKIN ERK TOPLADIĞI PUANLARLA EBGT 2012 FİNALİNDE OYNAMAYA BİR ADIM YAKLAŞMIŞ OLDU. TURNUVANIN ÇİFTLER ŞAMPİYONLUĞUNA DA  SAYIN HİLMİ GÖÇHAN VE  SAYIN YİĞİT GÖÇHAN ULAŞTI. DERECEYE GİREN OYUNCULARIMIZI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Betfair/EBGT – 7th PORTUGUESE BACKGAMMON OPEN
August 23-26, 2012; Carcavelos, Portugal

MASTERS (39): 1-Inga Vigh Pedersen (Denmark), 2-Hans Kristian “Kedde” Mathiesen (Denmark), 3/4-Alain Babillon (France) / Yalkin Erk (Turkey); 1LC-Sven Olav Norén (Sweden).

INTERMEDIATE (5): 1-Robin Neumann (Denmark), 2-Ulla Hansen (Denmark); 1LC-Emma Axling (Sweden).

SPEEDGAMMON (32): 1-Franck Stepler (France), 2-Hilmi Göchan (Turkey).

DMP TOURNAMENT (32): 1-Lars Ravn (Denmark), 2-Franck Stepler (France).

SUPER JACKPOT (16): 1-Martin Birkhan (Germany), 2-Jan Jacobowitz (Germany).

DOUBLES (16 teams): 1-Hilmi Göchan & Yigit Göchan (Turkey), 2-Gaz Owen & Luke Owen (England).

AFTER TOURNAMENT DOUBLES (16 teams): 1-Alain Babillon (France) & Franck Stepler (France), 2-Sven Olav Norén (Sweden) & Borje Sundbom (Sweden).

TURNUVA SONRASI OLUŞAN

EBGT 2012 PUAN SIRALAMASI

4 Yorum

  1. Fuat ERDAĞ

    EBGT sıralamasında liderlik kürsüsünü yabancı oyunculara kaptırmayan Yalkın Erk başta olmak üzere tüm ekibi kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  2. Portekiz’de EBGT liderliğine oturan Yalkın’ı ve baba / oğul mükemmel bir ikili oluşturarak şampiyon olan Göçhan’ları tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

  3. YALKIN ERK

    Oncelikle guzel sozler icin tesekkur ederim. Umarim hep birlikte daha buyuk basarilarin altina imza atma sansini yakalariz. Bu basariya ulasacak cok fazla oyuncumuz mevcut. Ben sadece oraya gitme fırsatını bulup turnuvada da sansimi ve konsantrasyonumu bir arada tutmayi basarabilen taraftım. Onumuzdeki turnuvalarda da bu basariyi surdurup EBGT de ulkemizi ve dernegimizi temsil etmek benim icin buyuk mutluluk olacaktir…Tekrar tesekkurler…

  4. Erhan Yenişen

    Tüm derece yapanları kutluyorum. Yalkın Erk’ e bir parantez açmak gerekiyor bence: Başarısı gurur verici. Çok iyi bir ivme yakaladı, devamını dilerim.

Cevap yaz