Türkiye & Almanya Dostluk Turnuvası | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

Türkiye & Almanya Dostluk Turnuvası

DOSTLUK KAZANDI.

1.Stephan Gumpert (gumpi)

2.Christian Plentz (macwin)

3.Hasan ATASOY (mathmad)MAÇ SONUÇLARINI juergenorlowski@gmail.com ADRESİNE “TGFT12″ KONUSUYLA GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR.


GÜNCEL SONUÇLAR İÇİN

http://dl.dropbox.com/u/7939197/tgft12/scoreboard.html
77 Yorum

 1. Gamze Denirkol

  Ben de oynamak istiyorum.

 2. Fuat ERDAĞ

  AYKUT UZEL- ONUR VURUR – HİLMİ GÖÇHAN- HİSAR UYAR- SEDAT BIÇAKÇI- UFUK AKSAK – SABRİ BÜYÜKSOY- ERHAN YENİŞEN- MEHMET HULUSİ TUMER- MUSTAFA ALTUNTAŞ- ZAFER TAŞ- …. BANA SÖYLEYİP DE ŞU AN AKLIMA GELMEYEN İSİMLER OLABİLİR.. LÜTFEN OYNAMAK SİTEYENLER SURATLE BURAYA YAZSINLAR VE GRIDDGAMMON ÜYELİKLERİNİ BİRAN ÖNCE YAPIP İDAMNALARA BAŞLASINLAR

 3. kağan karakaya

  Eğer uygun görülürse yer almak isterim.

 4. Lemi Tu-Men

  Bende oynamak isterim uygun görülürse

 5. Fuat ERDAĞ

  efendim uygun görmek ne kelime.. ne haddimize :)
  :) Katılım 20 kişinin üzerinde olursa ön eleme yaparız. Bir şekilde oynayacak oyuncuları belirleriz.. O oynasın bu oynamasın diye fikir yürütmemiz söz konusu bile olmaz..

 6. Metet Topçuoğlu

  Oynamak isterim. Gridgammon için başvuru yaptım, cevap bekliyorum.

 7. İlhan KOÇ

  Başkanım az önce Gridgammon’a üyelik için başvuru elmek’ini gönderdim. Almanya-Türkiye Dostluk turnuvasında Türk takımında oynamak için ön kaydımı yapmak istiyorum. Kabulünü saygılarımla arzederim.

 8. Fuat ERDAĞ

  ya böyle yapmayın lütfen. :) eziliyorum büzülüyorum … saygı arz ederim falan :) kendimi belediye başkanı gibi hissetmeye başladım :)

 9. ALAATTİN

  SAYIN BAŞKANIM GRIDGAMMON İÇİN BAŞVURUMU YAPTIM.EKLERSENİZ SEVİNİRİM.

  AYNI ZAMANDA KURMUŞ (ÖN KURUCULARINDAN) OLDUĞUNUZ TAVLA DERNEĞİNİN ÇATISI ALTINDA BİZLERİN SİZE İSTEKLERİMİZİ RİCA İLE BİLDİRMEMİZ, DEĞERLİ VE SEVİLEN BİR İNSAN OLDUĞUNUZUN DA BİR GÖSTERGESİDİR.BU ZENGİN AİLENİN BİREYLERİNDEN BİRİ OLDUĞUMA ÇOK MEMNUNUM,UMARIM SİZDE BENİM İÇİN FARKLI DÜŞÜNMÜYORSUNUZDUR.

  SAYGILAR.

  BU YAZI KESİNLİKLE EKLENEBİLMEK ADINA YAZILMIŞ BİR YAZI DEĞİLDİR :) ))))))))))))

 10. Kamil Fatih Dilaver

  Merhaba Fuat Bey, uzun süredir aranizda degildim. Beni de adaylar listesine alirsaniz sevinirim. Bu vesileyle internet üzerinden de olsa tekrar bir arada oluruz. Tanidik herkese cok selamlar…

 11. YALKIN ERK

  uyelik onayı bekliyorum halen :)

 12. Fuat ERDAĞ

  ve işte bir kişi eksik ti oda dahil oldu.. Cemalettin Yüksel de oynamak için mracatı bildirdi.. Haydii arkadaşlar Tavla nasıl oynanırmış gösterelim Almanla ra :)

 13. arzu akıncıoğlu

  Benim şahsi fikrim istavder liglerinde yer almayan arkadaşlarımın bu takımda bulunmasını doğru bulmuyorum lütfen bu arkadaşlarım bana kırılmasın sadece şahsi fikrimi söyledim :) Temsil edecek tüm arkaaşlarıma bol şans diliyorum

 14. arzu akıncıoğlu

  Arkadaşlar istavder ligleri derken yanlış yansıtmış oldum özür dilerim İSTAVDER ile birlikte tüm kardeş derneklerimizin oyuncuları olarak düzeltmek istiyorum üstteki yazımı

 15. Fuat ERDAĞ

  Arkadaşlar bu turnuvada oynamayı isteyip de griddgammon üyeliği olan & üyeliğini sağlamış olan arkadaşlar 5 ocak perşembe gününe kadar bu bölüme yorum yaparak “nick”lerini bildirmeleri gerekmektedir. Çeşitli kanallardan oynayacağını belirten arkadaşlar burada İstavder Resmi Sitesinde bu taleplerini Griddgammon üyelikleri ile bildirmezlerse yapabileceğimiz bir şey yok. griddgammon üyeliğini sağlayarak BURADA kaydını isteyen kişi sayısı 20 yi geçerse ön eleme yapılacaktır. 5 ocak akşamı 23.00 de ön eleme tarihleri duyurulacaktır. tüm derneklerin temsil edilmesini istiyoruz. oyuncu yoğuluğu dikkate alınarak her derneğe beliri sayıda kontenjan sağlanacaktır..Asıl amacımız kimseyi üzmeden kırmadan adaletli bir şekilde takımımızı oluşturmaktır.

 16. ulvi cangazi

  ocak 10.na kadar noel yüzünden gridgammon yeni üye kaydi yapmıyormuş yeni uye kaydı olan arkadaşların net gammon veya play65 .te elemeleri yapılması daha uygun olacağını düşünüyorum istavder yönetim kurulunun bunu anlayışla karşılamasını bekliyoruz teşekkürler.

 17. CENK ÇORBACIOĞLU

  üye kaydı olan oyuncularımız nickleri paylaşırlarsa daha hızlı yol alırız.

  Ör: Cenk Çorbacıoğlu / cenk

 18. Fuat ERDAĞ

  Fuat ERDAĞ / fuat

 19. Vahe İsaoğlu

  Benim için ön eleme de, kayıt alınmasını rica ederim :
  Vahe İsaoğlu / redandpurple

 20. Cüneyt Argun Genç

  Gridgammon’a başvuruda bulundum ancak henüz cevap gelmedi. Takımda yer almak isterim ancak belirtilen zamana kadar nickname’imi temin edebilir miyim bilmiyorum. Allah büyük :-) Takımdaki arkadaşlara başarılar dilerim.

 21. İlhan KOÇ

  İlhan KOÇ : Mikoc59

 22. murat akcan

  selamlar, nicknamemim MUTAR. Oynayacak bütün arkadaşlara şimdiden başarılar.

 23. Haldun Durukan

  Gridgammon support adresine 3 kez başvuruda bulundum . Henüz şifre vermediler .Ama nickname olarak “haldun2012 ” oluşturmuştum. Umarım aranızda olurum .Herkese başarılar dilerim

 24. Metet Topçuoğlu

  bana da cevap vermediler. çok eskiden bir hesap açtırmış olduğumu hatırladım. hala aktifmiş.

  nickim JohanCruyff

 25. İlker Göçhan

  Merhabalar, Gridgammon’a başvuruda bulundum ancak cevabı henüz alamadım. Yetişirse ben de ön elemeye katılmayı arzu ederim. Bilgilerinize…

 26. Yavuz çakmaktaş

  ben de katılmak istiyorum kaydımın yapılmasını rica ederim…nik:jokeyman

 27. YALKIN ERK

  epey fazla kişi 10 ocak gunune dek kayıt almadıgı ıcın nıckname alamayacak…ulvi beyın onerısı uygun ıse dıger platformlarda oynanabılır bence de…

 28. YALKIN ERK

  unutmadan…evet ben de nıckname alamayanlardanım :) :) :)

 29. admin

  Başvurusunu yapan arkadaşlarla ilgili Mustafa Altuntaş sürekli yazışma halinde. Site yönetimide şaşırmış durumda yoğun kayıtlardan dolayı. İnşallah herkesi yetiştiricez.

 30. Fuat ERDAĞ

  Katılmak isteyen tüm arkadaşlara ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Ön elemeler 2 adet 9 luk yada 11 lik maç şeklinde yapılacak. bir taraf 2-0 galip gelirse o oyuncu ön elemeyi geçmiş olacak.
  1-1 lik eşitlik sağlanırsa her iki maç tarafımızdan analiz edilecek ve iki maç sonucunda daha az hata ile oynayan oyuncu 2-1 galip ilan edilerek ön elemeyi geçmiş olacak.. griddgammon üyelik başvurusunu tamamlayaman arkadaşlar için yapabileceğimiz iki şey var.. birincisi Alman Takım Kaptanı Juergen Orlowski den biraz daha süre istemek. İkincisi birden fazla oyuncunun bizim sağlayacağımız nick ile oynaması… Ben internetten oynamam oynamayı da sevmem ama böyle bir organizasyon yapılacaksa ön elemeler için de bizim tercihmizi Griddgammon olacaktır. Sizlerde üye olduğunuzda göreceksiniz çok seviyeli ve iyi oyuncular Griddgammon da oynuyorlar.. Küfür yok hakaret yok. ve hepsinden önemlisi Para karşılığı oyun oynatan bir site değil.. bu sebeplerle tek tercihimiz griddgammon olacaktır. detayları buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Mustafa Altuntaş ve Cenk Çorbacıoğlu bu turnuvanın organizasyonu üstlenmiş durumdadır. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu organizasyonda yer alma çabası içerisinde olan tüm dostlara gösterdikleri sahiplenmeden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

 31. Hasip Güven

  Merhaba Fuat Bey, ben de bu turnuvaya katılmak isterim. Gridgammon’ı indirdim fakat çalıştırmak istediğim zaman, böyle bir nickname mevcut değil diyor. Ne yapmam lazım? Daha öncede aynı sorunla karşılaşmıştım. Sevgiler.

 32. a.k.b.

  İyi günler Fuat bey bu sezon liglere katılamadım.eğer bu sorun yaratmıyorsa bende katılmak isterim.Gride daha önce kaydolmuştum ama mail probleminden şifre bana gelmemişti.Mustafa halledebilirse sizde uygun görürseniz oynamak isterim nickimde akb olacak.kolay gelsin.

 33. Lemi Tu-Men

  Bütün yazışmalardan anladığım kadarı ile

  1-üye kaydı yetişmeyenler bu sefer oynayamayacak

  2-ancak bu ön eleme işini başka sitelerde halledip daha sonra üyeliği 10 ocaka kadar yetişenler GG de oynayaibilir.Ön eleme maçını kazanıpta yetişmeyen olursa da onun yerine mağlup olanlardan en az hata ile oynayanlar sırası ile alınabilinir .

  Tabii bu bir öneri ;aslında Mustafa ve Cenk kardeşleriminde işlerini güçlerini bırakıp bu detaylarla uğraşmalarını istemekte ne kadar hakka sığar o da ayrı konu .
  Bu arada benim üyeliğim yetişemeyecek herhalde ama Nickim
  GS22 veya 22GS22 olarak belitmiştim support@gridgammon.com
  Katılacabilecek olanlara başarılar zarınız gönlünüzce olsun

 34. marsel eskinazi

  katılırım veya katılmam perfectstorm nickname ile başvurumu yaptım.

  sitede timer olduğunu umarım.

 35. Cemalettin Yüksel

  Bu turnuvada bulunmak isterim Güzel bir organizasyon Bütün oyunculara başarılar dilerim

 36. mehmet hulusi tümer

  mehmet hulusi tümer/mehmettr,

 37. YALKIN ERK

  bugun bana cevap geldi…tekrar bilgileri istediler…sizler de kontrol edin bence maillerinizi…cevap gelmiş olabilir…su an onaylanma ekranı henuz gelmedi ancak benim kullanici adım da “axedice” olarak yer alacaktır bilginize :)

 38. Cemalettin Yüksel

  nick Cemal Arkadaşlar turnuvada yarışmak isteyen herkes katılmalı, 20 kişiyle sınırlandırılmamalı fikrimce.

 39. Oguz user

  Oguzuser kullanıcı adım ile bende oynamak isterim :)

 40. Fuat ERDAĞ

  oğuz hayırdır nerelerdeydin sen???????

 41. Ahmet TÜRKCAN

  Bende katılmak istiyorum.Kayıt yaptım cevap bekliyorum…

 42. Oguz user

  Buradayım abicigim derslerden basımı kaldırıp bı bakayım dedim turnuva varmış :)  turnuva varsa dersler biraz bekleyebilir sanırım :) herkese selamlar…

 43. Kamil Fatih Dilaver

  2 gün önce GridGammona üyelik icin müracaat ettim. Daha cevap gelmedi. Nickname olarak “HepYekNuri” ismini istedim. Benim durumumda olanlar icin bir cözüm yolu önerilirse sevinirim. Selamlar…

 44. Haldun Durukan

  Dün gece tekrar başvuru yaptım. Hala onay yok . Eğer netgammon üzerinden oynayabilirsem katılabilirim. Istavder in ortak nickname üzerinden oynatması da mümkün olmazsa katılacak arkadaşlara başarılar dilemekten başka çarem kalmadı .

  netgammon nickname : haldun2012

 45. Fuat ERDAĞ

  DEĞERLİ DOSTLAR…
  ÖNCELİKLE DESTEKLERİNİZ ve SAHİPLENMENİZDEN ÖTÜRÜ TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAYENİZDE ARKAMIZDA BİR ORDU VARMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM..
  Organize edilmeye çalışılan bu aktivite bir çoğumuzun yakından tanıdığı Türk dostu Mr.Juergen ORLOWSKİ nin Dış İlişkiler Sorumlumuz Sayın Mustafa ALTUNTAŞ a yaptığı bir teklif sebebiyle gündeme gelmiştir. BU BİR TAKIM AKTİVİTESİDİR. Bireysel olarak bir başarı şampiyonluk söz konusu olmayacaktır. 20 ALMAN ve 20 TÜRK oyuncu internet ortamında karşı karşya gelecektir. Hangi takım daha çok galibiyet alırsa o takım DOSTLUK TURNUVASINI kazanmış olacaktır. Eşleşen oyuncular 3 maç üzerinden karşılaşacaklar 2 maç alan oyuncu takımına +Galibiyet yazdıracaktır. Yıldönümü turnuvamızda Fmgammon sponsorluğunda şampiyon takım kaptanına sembolik olarak bir kupa verilmesi dışında bir ödül olmayacaktır. Noel tatiline denk gelmesi ve griidgammonun üyelik konusunda çok hassas ve ciddi olması sebebiyle bazı arkadaşalrımız üyeliğini gerçekleştirememiştir. üyelik sorunu olan bu turnuvada oynamayı en azından ön elemede şansını denemeyi isteyen dostlarımızdan hiç birini mağdur etmek istemiyoruz. Ve olabildiğince iyi bir kadro ile ALMAN takımının karşısına çıkmak istiyoruz… Üyelik konusundaki gecikmelerden dolayı Alman Takımı ile yapacağımız maçları 25 OCAK günü başlatma kararı aldık. Bu sayede TÜRK TAKIMINDA oynamak isteyen oyuncularımızın üyelik işlemlerini halledebilmeleri için 20 OCAK tarihine kadar süreleri uzadı. 20 OCAK tarihine kadar üyelik yapamayanalr kusura bakmayacak. 23-24 ocak da ön elemleri tamamlayarak takımımızı oluşturacağız.. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

 46. Aykut UZEL

  Gridgammon destekten R.Martin denen zat-ı muhtereme hergün mail atıyorum ancak dönüş alamıyorum . istedikleri formu 3 sefer gönderdim ve referans olarak başta bağlantıyı sağlayan Sn.Mustafa Altuntaş olmak üzere aklıma gelen herkesi yazdım. turnuva ve üyelik için sürenin uzatılmasına çok sevindim :) Sanırım (umarım) verilen tarihe kadar nickimi almış olurum herkese saygı ve selamlar ..

 47. YALKIN ERK

  aykut support@gridgammon.com adresine mi mail atıyorsun yoksa bahsettigin zat-ı muhteremin kişisel mailine mi :) cunku yanlıs bılmıyorsam bu verdıgım maıl dısındakılerden onay alınmıyor…ama yanlıs bılıyor da olabılırım emın degılım halıyle :)

 48. Kerem YAZICI

  Bir sürü mail attım, haberi gördüğüm günden itibaren her gün neredeyse attım ama hiç birine bir cevap dahi yok.. Oynamayı geçtim, izlemek isterdim doğrusu..

Cevap yaz