TÜRKİYE TAVLA FEDERASYONU | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

TÜRKİYE TAVLA FEDERASYONU

TÜRKİYE TAVLA FEDERASYONU KURMA ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI.

AŞAĞIDAKİ LOGO TASARIMLARIMIZ İÇİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

——————————————————————–

LOGO 1

LOGO 2

LOGO 3

LOGO 4

LOGO 5

YENİ ÇALIŞMA

62 Yorum

 1. Fuat ERDAĞ

  1 numaralı logo ile ilgili benim tercihimle yapılan bir değişikliği sizlerinde beğenisine sunacağız.. aynı logo ama zemin siyah üçgenler kırmızı beyaz olacak.. mevcut 1 no lu logoda zemin kırmızı üçgenler siyah-beyaz dı.. bakalım beğencekmisiniz yeni halini..

 2. Benim şahsi fikrim1 numaralı logoda eski çalışma daha hoş.Hem tavlayı , hemde bayrağımızın renklerini görebiliyoruz eski çalışmada.  

 3. Fuat ERDAĞ

  FATİH BEY Yeni çalışma olarak bildirilen iki çalışmadan soldaki olan siyah zemin üzerine kırmızı beyaz üçgenli olan mı daha güzel ? yoksa bir numaradaki gibi kırmızı zemin üzerine siyah beyaz üçgenli olan mı??

 4. Merhaba Başkanım ;     :) :)

  Öncelikle demokrat ruhunuzdan ve son derece paylaşımcı olmanızdan dolayı bizlere de fikir beyan etme fırsatı sunduğunuz için sizi canı gönülden tebrik ederim.

  Aslında bütün logolar başlı başına çok güzel.Hazırlayan arkadaşların ellerine, emeğine yüreklerine sağlık..

  Sonuçta Türk Tavlasının sizlerin önderliğinde Federasyon aşamasına gelmiş olması ve bu konuları konuşuyor olup buradan özgürce fikir beyan etmemiz bile çok büyük aşamadır.

  Bu işlerde emeği olan, bu yola yürek koyan herkesi tekrar tekrar tebrik ederim.

  Son olarak benim şahsi fikrim şu an itibariyle yeni çalışma olarak duyurulan en alttaki siyah zemin üzerine kırmızı beyaz üçgenlerden oluşan ortasında daire şeklinde Türk Bayrağımızın sembolize edildiği, en son yapılan çalışma…….

  Saygılarımla,  

 5. Fuat ERDAĞ

  Fatih Bey İlginize çok teşekkür ediyorum ..
  Diğer tüm arkadaşlar bir kez daha fikrini bildirirse memnun olacağım.. 1 numara mı ? en alttaki yeni çalışma mı?? Fikrini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür ediyorum.

 6. mehmet hulusi tümer

   Yeni çalışmada siyah zemin daha belirgin gözüküyor,tercih doğrudur.

 7. Serdar Özkaya

  Bence yeni çalışma göze daha şık ve daha rahat gözüküyor,zira önceki yapılan 1.logoda ayyıldızı çevreleyen kırmızı fon ile üçgenlerin kırmızıları çakışıyorlardı,yeni çalışmadaki değişiklik bu durumu ortadan kaldırmış ,dolayısıyla çok daha güzel bir hale gelmiş, Fuat beye bu ince ayrıntıyı dikkate aldığından dolayı tebrikler.

 8. Ahmet TÜRKCAN

  Yeni çalışma daha hoş duruyor.Yeni çalışma iyi olur diyorum ben.Saygılarımla…

 9. Vahe İsaoğlu

  Ben, oyumu ve tercihimi son yapılan çalışmadan yana kullanıyorum. Bayrağımızın ay yıldızına vurgu net, yazılar gayet secilebilir vaziyette, arka fondaki tavla zemini açıkça görülüyor.

 10. Selami Olgun

  Fuat Bey merhaba 1 numaralı ya da yeni çalışma ( en alttaki ) bana göre en güzeli gibi duruyor federasyon çalışmalarında başarılar İzmir den saygılar ve selamlar

 11. Özcan ŞENGÜL

  Bence 2 nolu logo dahagüzel olmuş,,

  Ayrıca bu fedarasyon kurulsada sorularımıza cevap alabilsek.. https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=609365902408082&set=a.518980404779966.127338.100000040320122&type=1&theater&notif_t=photo_comment Bu resimdeki oyunu görebiliyorsanız,sizden görüş alacaktım, Beyaz pullar benim ve pul toplama aşamasındayım,zar atma sırası bende zar “cahar-se” attım,açık vermemek için “şeş” kapısındaki pulu önce “se” ile oynayıp,sonra “cahar” ile “se”kapısından alabilirmiyim..Rakibin önce “cahar” oynamak zorundasın ve açık vereceksin diyor,itilaf cıktı aramızda..:) Yorumlarınızı resmin altına yaparsanız seviniyorum,hepinize mutlu günler dilerim..

 12. soner izmirli

  arka plan düz renk olmalı bence. En yakın 4 numara ama biraz daha oynanmalı.

Cevap yaz