İstavder Ligi 2011/4.Sezonu | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

İstavder Ligi 2011/4.Sezonu

MASTERS LİGİ

ŞAMPİYON DURSUN ÇETİN

İKİNCİ MURAT NALBANTOĞLU

EXPERT LİGİ

ŞAMPİYON SERDAR ÖZKAYA

ADVANCED LİGİ

ŞAMPİYON ALİ ÇETİN BELENE

INTERMEDIATE LİGİ

ŞAMPİYON METİN GÜNGÖR

FUAT ERDAĞ,HASAN YARGAN, AHMET DÖNMEZ,DOĞAN SUNAR’IN KENDİ ARALARINDA YAPTIKLARI MAÇLARA GÖRE SIRALAMA YAPILMIŞTIR…

KEMAL ERDEM,HASİP GÜVEN,CEM ÖZDEŞ’İN PUANLARI EŞİT OLDUKLARINDAN DOLAYI SIRALAMA KENDİ ARALARINDAKİ OYNADIKLARI MAÇ SONUÇLARINA GÖRE YAPILMIŞTIR.

ALİ ŞERİF RENDE, YALKIN ERK,CEM KARTAL’IN PUANLARI EŞİT OLDUKLARINDAN DOLAYI SIRALAMA KENDİ ARALARINDAKİ OYNADIKLARI MAÇ SONUÇLARINA GÖRE YAPILMIŞTIR.

ÖZLEM KARGI VE MERDEN KAHVECİOĞLU’NUN PUANLARI EŞİT OLDUKLARINDAN DOLAYI SIRALAMA KENDİ ARALARINDAKİ OYNADIKLARI MAÇ SONUÇLARINA GÖRE YAPILMIŞTIR.


10 Yorum

 1. şerif şen

  turnuva hakkında bılgı almak ıstıyorum katılım sartları nelerdır tesekkurler

 2. Fuat ERDAĞ

  OYUNCULARIN TALEBİ ve CUMARTESİ GÜNÜ TRAFİĞİN YOĞUN OLMASI DEBEBİYLE İSTAVDER LİG TOPLANTILARININ TAMAMI PAZAR GÜNLERİ YAPILACAKTIR.

 3. Lemi Tu-Men

  FUAT BEY OYUNCULARDAN BİR İSTEK DAHA VAR ESKİDEN OLDUĞU GİBİ BAZI TOPLANTILARIN AVRUPA YAKASINDA OLMASI GİBİ DEĞERLENDİRİLMESİ RİCASI İLE

 4. Fuat ERDAĞ

  LİG OYUNCULARIN DİKKATİNE..
  1- YETERLİ SAYIDA MAÇ YAPMADIĞINDAN DOLAYI BARAJI GEÇEMEYEN OYUNCULAR KURAL GEREĞİ KALAN MAÇLARINDA HÜKMEN MAGLUBİYET İLE CEZALANDIRILACAKTIR. AYNI ZAMANDA BU OYUNCULAR İÇİN CEZA PUANI UYGULAMASI YAPILACAKTIR. MAÇLARINI TAMAMLAYAMADIĞI VE HÜKMEN MAGLUBİYET ALDIKLARI HALDE TOPLANTIYA GELEREK MAÇLARINI YAPMAK İSTEYEN OYUNCULARLA MAÇ YAPIP YAPMAMZ İNSİYATİFİ RAKİBİNDEDİR. MAÇ YAPILMASI HALİNDE SONUÇ NEYSE O UYGULANIR.
  2- 6.HAFTA TOPLANTISI 13 KASIM PAZAR GÜNÜ YAPILACAKTIR. 3-7.HAFTA KAPANIŞ TOPLANTISI VE SON MAÇLAR İSTAVDER KENTPLUS TURNUVASI ESNASINDA TAMAMLANACAKTIR. 4- 2011/4.SEZON KUPA TÖRENİ 20 KASIM PAZAR AKŞAMI KENTPLUS TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 5- 19-20 KASIM TARİHLİ TURNUVADA OYNAMAYI DÜŞÜNEN OYUNCULARIMIZIN, TURNUVA ESNASINDA YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ YAŞAMAMALARI İÇİN TURNUVADAN ÖNCE TÜM MAÇLARINI TAMAMLAMALARI TAVSİYE EDİLİR..

 5. Fuat ERDAĞ

  EKSİK MAÇI OLANLAR 19 KASIM CUMARTESİ TURNVUA ESNASINDA MAÇLARINI TAMAMLAYABİLİRLER.. PAZAR GÜNÜNE KADAR EN FAZLA 3 MAÇ EKSİĞİ OLAN OYUNCULAR DEVAM EDEBİLİR.. 3 DEN FAZLA EKSİK MAÇI OLAN OYUNCULAR KALAN TÜM MAÇLARINDA HÜKMEN MAĞLUBİYET İLE CEZALANDIRILIR.. 7.(KAPANIŞ) TOPLANTI 20 KASIM PAZAR 12:00 – 21:00 (3.BARAJ. SON HAFTA TOPLANTISINA KATILABİLMEK İÇİN OYUNCULARIN % 80 MAÇINI TAMAMLAMIŞ OLMASI VE/VEYA MAKSİMUM 3 MAÇ EKSİKLE SON HAFTAYA GİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. SON HAFTA MAÇ PROGRAMI ve MAÇ SAATLERİ CUMARTESİ GÜNÜ TÜM OYUNCULARA BİLDİRİELECEKTİR. BELİRLENEN VE BİLDİRİLEN SAATTE HAZIR BULUNMAYAN OYUNCULAR HÜKMEN MAGLUP İLAN EDİLECEKTİR)

 6. Erhan Yenişen

  Dursun Çetin tekrar eden şampiyonluğu ile başarısının tesadüf olmadığını ispatladı. Kendisini gönülden tebrik ederim.

 7. Fuat ERDAĞ

  Dursun’cum, ligin bitmesine bir hafta kala kesileşen ve üst üste iki sezon ulaştığın Masters Şampiyonluğundan dolayı seni tebrik ediyorum. Başarıların artarak devam etmesini diliyorum.. Yüzündeki tebessüm kaybolmasın..

 8. Fuat ERDAĞ

  “FUAT BEY OYUNCULARDAN BİR İSTEK DAHA VAR ESKİDEN OLDUĞU GİBİ BAZI TOPLANTILARIN AVRUPA YAKASINDA OLMASI GİBİ DEĞERLENDİRİLMESİ RİCASI İLE” LEMİ BEY ve İSTANBUL TRAFİĞİNDE ONCA EZİYET ÇEKEREK AVRUPA YAKASINDAN GELEN DİĞER DEĞERLİ OYUNCULARIMIZ. İstavder’de lig ilk başladığında oyuncularımız trafikde vakit harcamasın diye ikamet edilen yerleri dikkate alarak Ligi Avrupa – Asya olarak ikiye böldük. Sezon sonunda da dereceye girenlere final oynattık. AVRUPA YAKASINDA ki oyunculardan gelen istek ile bu sistemden vazgeçildi. Anadolu yakası Beylerbeyinde tek merkezde yapılmaya devam edilen ligimiz ilerleyen dönemlerde Bostancı Green Park a taşındı. ve yine Avrupa Yakası oyuncularından gelen talepler , oyuncuların ikamet ettiği bölgeler ve yapılan anketlerin sonucunda sezon içerisinde 2 toplantının Taksim de 4 Toplantının Bostancı da yapılması şeklinde bir uygulamaya gidildi maalesef bir sezon sürdü.. Çünkü, Avrupa yakasında oturan bir çok oyuncu Taksim’e girmektense Bostancı ya daha raat ulaştıkalrını söylediler!! ve Taksim de ki toplantılara çok az katılım oldu.. Döndük tekrar tüm toplantıları Bıstancı da yapmaya devam ettik. Green Park Bostancı da çok sayıda toplantı salonu olması sebebiyle ve otel yönetimi ile kişisel yakınlığımız nedeniye bir problem yaşamıyoruz aksine çok büyük maliyetleri olan salonları ücretsiz kullanmak ve tüketimlerimizi indirimli fiyatlarla yapabilmek gibi çok önemli gerçek sponsorluk desteğini alıyoruz… Cumartesi günleri yaşanan trafik skıntısından dolayı tüm toplantılar Pazar Günü yapılacaktır.. İlk fırsatta yeni bir anket ve sohbet toplantısı gerçekleştirilerek konu hakkında daha açıklayıcı bilgiler verilecektir.. Özellikle Avcılar, Çekmece Mahmutbey ve Bakırköy gibi İstanbul daki trafik sounu düşünüldüğünde büyük bir fedakarlık ile Bostancı ya gelen dostlara Teşekkür Ediyorum.

 9. Mehmet Ege

  Fuat Bey merhaba;
  Bu turnuvalara bizlerde katılabiliyormuyuz? şartlar nelerdir. Her isteyen turnuvalara girebiliyor mu?

 10. Fuat ERDAĞ

  Tavlayı sevmeniz ve 18 yaşınızı doldurmuş olmanız yeterli… Cenk Bey e mail atarsanız yardımcı olacaktır.. cenk@istavder.com

Cevap yaz