İstavder ‘KENTPLUS’ Vido’lu Tavla Turnuvası Sonuçlandı | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

İstavder ‘KENTPLUS’ Vido’lu Tavla Turnuvası Sonuçlandı

KENTPLUS İSTAVDER VİDO’LU TAVLA TURNUVASI

KATILIM:(92+36) :ANA KADEME ŞAMPİYON: ALİ ŞERİF RENDE, FİNALİST ERKUL ŞEN, YARI FİNALİSTLER YAVUZ GENÇ,HİSAR UYAR

TESELLİ KADEMESİ ŞAMPİYON ONUR VURUR, FİNALİST ADNAN SERT, YARI FİNALİSTLER TALAT PAPATYA, SEDAT BIÇAKCI

EBGT GİRİŞ ÖDÜLLÜ SUPER JACKPOT(32) :SABRİ BÜYÜKSOY

ÇİFTLER (32): ŞAMPİYON ONUR VURUR & OSMAN GÜNER, FİNALİST ALİ ŞERİF RENDE & LEMİ TU-MEN

1 PUAN(64) ABDULLAH ŞER

1 PUAN(64) GÖKAY GÜLEÇ

3 ZAR OYUNU: HANDAN ERDAĞ

FMGAMMON DERNEKLER ŞAMPİYONASI:

ŞAMPİYON İZMİR TAVLA DERNEĞİ(4 PUAN): GÖKAY GÜLEÇ, HAMZA NAR, SERDAR GÜRAY, ERCAN GÜLEÇ, ERKUL ŞEN

SAKARYA TAVLA DERNEĞİ:3 PUAN

BAŞKENT TAVLA DERNEĞİ:2 PUAN

İSTANBUL TAVLA DERNEĞİ: 1 PUAN

DERECEYE GİREN TÜM OYUNCULARIMIZI TEBRİK EDER, ANA SPONSORUMUZ OLAN KENTPLUS AİLESİ, SAYIN BURAK GÖREN VE TURNUVAMIZA KATILAN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

2011 AVRUPA TAVLA TURU FİNALİNDE OYNAMAYI HAK KAZANAN OYUNCULARIMIZ

1.TALAT PAPATYA

2.ALİ ÇETİN BELENE

3.FUAT ERDAĞ

4.ALİ ŞERİF RENDE

5.SABRİ BÜYÜKSOY9 Yorum

 1. Fuat ERDAĞ

  Başta Sayın Burak GÖREN olmak üzere EBGT Ödülü Sponsoru “KentPlus” Ailesine Teşekkür Ederiz.

 2. Fuat ERDAĞ

  Ana Aktivite (128 oyuncu) (91+37 re-buy) Teselli Yarı Finalist :Talat PAPATYA – Sedat BIÇAKÇI Finalist: Adnan SERT Teselli Şampiyonu : Onur VURUR(Kıbrıs Masters Giriş) Ana Kademe Yarı Finalist: Yavuz Genç – Hisar UYAR Ana Kademe Finalisti :Erkul ŞEN(Kıbrıs Masters Giriş) Ana Kademe Finalisti : Ali Şerif RENDE (EBGT 2011 Finalinde Oynama Hakkı) ( Şampiyon oyuncunun EBGT finaline Katılamaması halinde katılım hakkı Finalist e, Finalist te katılamaz ise katılım hakkı yarı finalistlere geçer) Başta Şampiyonumuz Ali Şerif RENDE olmak üzere dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ediyorum.. Desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılara ve özellikle organizasyon ekibimize çooook teşekkür ediyorum..

 3. Erhan YENİŞEN

  Başta turnuva şampiyonu ALİ ŞERİF RENDE olmak üzere tüm dereceye girenleri kutlar, RENDE’ nin bu başarısını EBGT’ de sürdürmesini dilerim.

 4. Cihantaç EROĞLU

  Başta organizatörleri ve dereceye girenleri olmak üzere, tüm katılımcıları kutluyorum.

 5. YALKIN ERK

  turnuvaya damgasını vuran Ali Şerif Rende kardşime bir kez daha tebrikler…uzun suredir cok emek veriyordu…yıllardır tanıyorum ve gercekten hak ettıgını dusunuyorum…ama sunu da unutmamak lazım…Ali Şerif bu hakkı sadece oyunu, bilgisi, becerisi ile degil tavırları ve kişiliği ile de sonuna dek hak etmıstır. umarım yukarıdakı isimlerden birisi EBGT kupasını kaldırarak hem kendisi hem de ISTAVDER camiası icin buyuk bır basarıyı getırır…ekip cok saglam ve ben herkese sonuna dek guvenıyorum. Turnuvada dereceye giren tum oyuncularımıza bır defa daha tebrıkler…sunu kabullenmek lazım kı bu 4 dernegın yaptıgı tum turnuvalar ust duzey kalıye ve zorlukta gecıyor…buralarda bır basarı eld edebılmek bence cıddıye alınması gereken bır seydır…umarım ıvmemızı her gun yukselterek, cıtamızı daıma bır uste koyarak ve hedef olarak her zaman ileriyi gostererek yolumuza devam ederiz…katılan katılamayan, emegı gecen herkese tekrar tesekkurler.

 6. Mustafa ALTUNTAŞ

  Çok güzel bir ortam da harika bir turnuva geçirdik. Başta Ali Şerif Rende ve Sabri BÜYÜKSOY olmak üzere tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. Her turnuvamıza uzun yollardan gelen İzmir, Sakarya ve Ankara derneklerine de ayrıca teşekkür ediyorum. İstavder üstüne düşeni yaptı, Artık EBGT birincilik kupasını bekliyoruz. Siz kupayı alın biz Sabiha Gökçen’i inleteceğiz :)

 7. Fuat ERDAĞ

  Şerif :) fotografta alnında bir hilal belirmiş :) nur doğmuş yüzüne :)

 8. dursun çetin

  tebrikler şapiyonlar

 9. Ali Şerif Rende

  Çok emek harcanmış ve her türlü detayı planlanmış bu organizasyonu gerçekleştiren başta Fuat Bey ve değerli arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Ayrıca desteğini eksik etmeyen siz değerli oyuncunların da en kısa süre içinde bu mutluluğu yaşamasını dilerim. Denk gelmeden olmuyor dostlar, hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Ancak unutmamak lazım ki sıramız geldiğinde bu fırsatı değerlendirebilmeniz tamamiyle oyun ve kafa olarak hazır olmamıza bağlı. Eksiklerimiz çok ve yolumuz uzun. Bıkmadan,usanmadan çalışmaya ve oynama devam . Kıbrıs’ta görüşmek dileğiyle

Cevap yaz