1.ANKARA AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

1.ANKARA AÇIK TAVLA TURNUVASI SONUÇLANDI

Başkent Tavla Derneği olarak organize ettiğimiz 1.Ankara Açık Tavla Turnuvasını 103 oyuncunun desteğiyle gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

103 tavla severin iki gün boyunca Uluslararası Standartlar da mücadele ettiği turnuvamızın, 82 iştirak ile gerçekleşen Ana Aktivitesi Sayın Fuat ERDAĞ’ ın Şampiyonluğu ile tamamlandı. Sayın Fuat Erdağ ,  özel tasarımlı kupasının yanında 2-4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek 4.Kıbrıs Açık Turnuvası Masters Kategorisine ücretsiz katılım hakkı ve FmGammon marka deri çanta tavla takımının sahibi oldu. Bu şampiyonluğu ile beraber Mallorca da başladığı galibiyet serisini üst üste 15 maça çıkartarak ulaşılması zor bir başarıya da imza atmıştır. Sayın Can İskender Finalist, Sayın Ulvi Cangazi Teselli Kademesi Şampiyonu, Sayın Murat Kapıkıran Yarı Finalist, Sayın Murat Akcan Yarı Finalist, Sayın Oğuz User Teselli Kademesi Finalisti olarak ANA AKTİVİTE de kupa ve ödülleri almaya hak kazanan isimler oldular.

32 ekiplik yani 64 kişilik katılımla belkide bir rekor olan Danışman Çiftler aktivitesinde Sayın Murat Kapıkıran ve Sayın Necati Doğanarslan’ dan oluşan ekip şampiyon olmuştur. Yan aktivitilerde ise, Sayın İlker Göçhan ve Sayın Mert Öztavaf Bir Puan , Sayın Emre Sakarya , Ozan Gündoğdu , Ufuk Acar , İlker Bacaksız , Aziz Yılmaz , Serdar Güray , Hisar Uyar , Ali Şerif Rende , Ahmet Ercan , Dursun Çetin ve Gökay Güleç şampiyonluğa ulaşan isimler oldular.

Tertiplediğimiz bu ilk turnuvamızda dereceye girerek kupa alma başarısını gösteren tüm oyuncuları tebrik ediyoruz.

Çok kalabalık bir kadro ile turnuvamıza iştirak eden başta İstanbul Tavla Derneği Y.K.Başkanı Sayın Fuat Erdağ ve İzmir Tavla Derneği  Y.K Başkanı Sayın Hilmi Göçhan olmak üzere tüm İstanbul ve İzmir Tavla Derneği Y.K. Üyelerine ve Oyuncularına,

Karadeniz Ereğli,Bursa , Adapazarı , Kocaeli ve Antalya gibi diğer illerden gelen dostlara,

Turnuvalarımıza katılarak desteklerini esirgemeyen, her geçen gün büyümemizi sağlayacak olan tüm Ankaralı üye ve oyuncularımıza

Ve

Böylesine kalabalık bir turnuvayı sorunsuz bir biçimde tamamlama başarısını gösteren ve tamamen gönüllülük esasına göre çalışan tüm ekibe

Sonsuz Teşekkürler.

Başkent Tavla Derneği Yönetim Kurulu


MASTERS (82) 1-FUAT ERDAĞ 2-CAN İSKENDER 3-MURAT KAPIKIRAN 4-MURAT AKCAN 1C-ULVİ CANGAZİ 2C-OĞUZ USER

DOUBLES TOURNAMENT (32 teams): 1-MURAT KAPIKIRAN &NECATİ DOĞANASLAN  2-DURSUN ÇETİN &ALİ ŞERİF RENDE

ONE POINT TOURNAMENT  #1# (64): 1-İLKER GÖÇHAN

ONE POINT TOURNAMENT #2#(64) 1- MERT ÖZVATAF

ANKARA (5)  VS. TURKEY(4) : DENİZ ER(ANK), EFDAL YALÇIN(ANK), AMAÇ VOLKAN ER(ANK), VOLKAN AKTAŞ(ANK),ENGİN ÖZERTAN(ANK), ONUR VURUR(ANK), MESUT ÇELEBİ(ANK), MURAT IŞIKTAŞ(ANK), EMİN SAVLET(ANK) / İLKER GÖÇHAN(TUR), HAMZA NAR(TUR), GÖKAY GÜLEÇ(TUR), HANDAN ERDAĞ(TUR), ARZU AKINCIOĞLU(TUR), DURSUN ÇETİN(TUR), SERDAR GÜRAY(TUR), A.KAMİL BAYKALOĞULLARI(TUR), HİSAR UYAR(TUR)

16 Yorum

 1. Fuat ERDAĞ

  YENİ–TURNUVA MEKANI & KONAKLAMA BİLGİLERİ :

  Doubletree by Hilton Ankara
  Ziya Gökalp Bulvarı No. 58 Çankaya 06600 Ankara Turkey

  Tel: +903124580000 Fax: +903124313636 http://doubletree.hilton.com Konaklama Ücretleri :
  1 kişi kahvaltı dahil : 135 tl
  2 kişi kahvaltı dahil : 180 tl
  TURNUVA DİREKTÖRLERİ:
  Amaç Volkan Er : 0533 598 56 51
  Aykut Uzel : 0532 224 30 38

  ÖN KAYIT VE REZERVASYON İÇİN :

  Aykut Uzel : 0532 224 30 38
  Onur Vurur : 0533 663 08 50
  Volkan Aktaş : 0554 611 36 36

 2. Otelin ayrıntılı bilgi ve fotoğraflarına yukarıdaki web sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon için 0532 224 30 38 den bana ulaşabilirsiniz

 3. Otelin detaylı bilgi ve fotoğraflarına bu linkten ulaşabilirsiniz.
  Rezervasyon için 0532 224 30 38 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. 29 Ekimde Hilton doubleTree ‘ ye ait 8. kattaki balo salonunda Ankara manzarası eşliğinde tertiplenecek turnuvaya tüm tavlaseverleri bekliyoruz ..

 4. Erhan Yenişen

  Başkent Tavla Derneği kurucularını ve destekleyeyen tüm tavla severleri kutluyorum. Derneğin ilk modern tavla turnuvasına katılacağım. Turnuvaya katılacak tavlaseverlere başarılar. Bol katılımlı iyi bir turnuva olması dileklerimle…

 5. Vahe İsaoğlu

  Başkent Tavla Derneği kurulması çok güzel bir gelişme. 1. Ankara Açık Tavla Turnuvası süper bir organizasyon. Emeği geçen herkesi kutlarım. Bir İstanbullu olarak, vatani görevimi ifa ettiğim şehirde, ilk modern tavla turnuvasına katılmayı çok isterdim. Programımı denkleştirmediğimden katılamıyorum. Kesinlikle bol katılım olacaktır. Ve süper, zevkli ve çekişmeli bir maç trafiğinin geçeceğini umuyorum.

 6. Oguz user

  Basta son zamanda duzenlenen turnuvalarin istikrarli sampiyonu :) FUAT baskan (ins. bunlara EBGT sampiyonluguda eklenecek) olmak üzere dereceye giren tüm herkesi tebrik ederim. İlk turnuva olmasina ragmen sorunsuz (tabiri caizse dort dortluk) cok guzel bir organizasyon tertipleyen ve turnuvada emegi gecen Başkent Tavla Dernegindeki herkese çok çok teşekkürler. Emeginize saglık Ankara’da düzenlenecek tüm turnuvaları sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılar…

 7. Fuat ERDAĞ

  ben söylemiştim Ankara Böyle Turnuva Görmedi!! diye turnuvadan bir hafta önce söylemiştim..
  aynen öyle oldu.. Ankara, Ankara olalı böyle turnuva görmedi.. 100 e yakın katılımcı iki gün boyunca ufacık bir sorun bile yaşamdan doyasıya tavla oynadı.. Başkent Tavla Derneği Yönetimine, turnuvada emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.. Müthiş güzel bir turnuvaydı.

 8. Aykut UZEL

  Yeni kurulmamıza rağmen bu kadar ilgi , bu kadar kalabalık , bu kadar sorunsuz bir turnuva gerçekten bizim için büyük bir başarı oldu .Başta İstanbul ve İzmirden olmak üzere gerek Zonguldak ,gerek Bursa , gerek Adapazarı ..vs illerinden gelen ve bize destek veren herkese çok çok teşekkür ederiz . Sn Fuat Erdağ’ı Ankarada yapılan ilk vidolu tavla turnuvasının ilk şampiyonu olma başarısını göstermesinden ötürü tebrik ederiz ..şunu da söylemeden geçemiyorum , Ankaralı oyuncuların başarısız olmasının sebebi neredeyse tamamının organizasyonda görev almasıdır :) ) şaka bi yana önemli olan herkesin salondan mutlu ayrılması ve yeni dostlukların oluşmasıydı , bunu da son derece başarı ile yerine getirdiğimizi düşünüyoruz .. Türkiyedeki tavla severlerin birbirlerine verdikleri destekle daha büyük işler yapılacağından hiçbir şüphemiz yok .. Emeği geçen herkese , tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler ..

 9. Çok güzel bir haftasonu geçirdik. Başta Fuat Abi olmak üzere başarılı olan tüm arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

  19-20 KASIM 2011 KENT PLUS VİDOLU TAVLA TURNUVASINDA BULUŞMAK ÜZERE…

 10. İlhan KOÇ

  Başkent Tavla Derneğinin kuruluşunu kutluyor, kuruluş çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Düzenlenen ilk turnuvada başarılı bir organizasyona imza atan Başkent Tavla Derneği Yönetimi ve Organizasyon Komitesi ile birlikte, turnuvada başarılı olarak kupa alan ve dereceye giren Şampiyon Sayın Fuat ERDAĞ başta olmak üzere herkesi kutluyor, 2011′in son döneminde yapılacak olan turnuvalarda tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

 11. ENGİN ÖZERTAN

  29 EKİM BENİM DOĞUM GÜNÜMDÜ O GÜN DOĞUM GÜNÜMÜ BİLMELERİNE RAĞMEN BENİ MUTLU EDECEK EN UFAK BİR JEST YAPILMAMASI BENİ COK ÜZDÜĞÜNÜ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

 12. ENGİN ÖZERTAN

  BİR BAŞKENTLİ OLARAK BÖYLE YENİ BİR KURULUŞUN VARLIĞINI KUTLAR BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.ANCAK BU HATANINDA EN KISA SÜREDE GİDERİMESİNİ TEMENNİ EDERİ

 13. ENGİN ÖZERTAN

  TURNUVA DİREKTÖRLERİ OLAN AMAC VOLKAN ER VE AYKUT UZEL DAHA YOLUN BAŞINDASINIZ BU HATALARI SİZİN HEYECANIZA VERİYOR VE YOLUNUZUN ACIK OLMASINI DİLİYORUM. SİZİN ABİNİZ VE SİZİ SEVEN ENGİN ÖZERTAN

 14. murat kapıkıran

  Çok başarılı, keyifli, dolu dolu tavla ile geçen müthiş bir başlangıç oldu Ankara derneği organizasyonu.
  yeni arkadaşlar, yeni dostluklar ve dolayısı ile yeni rakipler tanıdık.

  Emeği geçen herkeze teşekkürler.

 15. Fuat ERDAĞ

  Aykut’um, Cenk’im ve İlhan Abim iyi dilekleriniz için Teşekkür Ediyorum.. İnşallah çok daha büyük başarılar sizin olsun.
  Oğuz’um bende seni tebrik ediyorum.. Sana Helal Olsun diyorum. :)

 16. Aykut UZEL

  Sevgili Engin Abicim , başta istanbul olmak olmak üzere tüm illerden telefon yağıyor , neden Engin Bey ile ilgilenmediniz diye . Bir sonraki Ankara turnuvasında senin adına afiş bastırarak turnuvayı sana ithafen yapma kararı almış bulunuyoruz :) Yapılan hataları , ilk turnuvadaki acemiliğimize ve yoğunluğumuza vermeni temenni ederiz .. Seni çok seviyoruz ..

Cevap yaz