Hilmi Göçhan | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

Hilmi Göçhan

14 Yorum

 1. Fuat ERDAĞ

  Hilmi Başkan’ım başarılarınızın devamını dilerim. Çok daha büyük başarılara imza atacağınızdan eminim. İzmir Tavla Derneği’nin başkanı olarak Türk tavlasına yaptığınız katkılardan dolayı da ayrıca teşekkür ederim.

 2. HİLMİ GÖÇHAN

  Fuat başkan’ım iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi tavlaya emek veren insanlar. Birde kişilerin kazanılan başarılarını takip edip yayınlayarak onure ediyorsunuz.. bunları yaptığınızdan dolayı insanların daha başarılı olmalarını ve TÜRK tavlasının daha ilerilere gitmesi için verdiğiniz çabalar için eline koluna emeğine sağlık…

 3. Hilmi Abi ile ilk olarak İstavder turnuvasına geldiğinde tanışmıştık. İlk rakibi bendim :D Nerden Nereye…

  Daha Büyük Başarılara…

 4. HİLMİ GÖÇHAN

  Hatırlamazmıyım Cenk kardeşim ilk turdan yenmiştin beni göndermiştin İzmir e, ne kadar acemiydim yahu küpler falan hatalı hep hatırlamazmıyım, demekki çalışınca oluyormuş. Daha büyük başarılar senin olsun kardeşim….:))

 5. Sayın ; Hilmi GÖÇHAN  & Hilmi Başkanımız

  İzmir Tavlası için büyük bir şanstır.Sayın Ahmet NAR’ la beraber kurduğu ekibiyle İzmir Şehrine
  İzmir Tavlasına öyle bir dernek kazandırdı ki bu gün İzmir’ de yaşadığım ve bu derneğin oyuncusu & üyesi olduğum için kendimi son derece şanslı kabul ediyorum.

  Dünya Standartlarında üst düzey bir tavla ligine sahibiz bu gün İzmir’de.

  Tavla takımlarımız , maçlarımızı ve turnuvalarımızı oynadığımız Best Western Konak Hotel’ deki oyun salonumuz, burada bize sunulan cazip fiyatlı içecek yiyecekler hepsi Hilmi Başkanımız ve ekibinin eseri.

  Girişkenliği , arkadaş canlısı olması, hoş sohbeti, bizleri her fırsatta ince esprileri ile düşündürüp güldürmesi,  Başkanlığın verdiği dayanılmaz ağırlığa rağmen bunu çevresine hissettirmeden her soruna bizzat eğilmesi, sorunları pratik zekasıyla çözme gücü, ve en önemlisi tavla ile ilgili problemlerde tarafsız kalarak objektif biçimde problemleri hakkaniyetle çözme gücü………..

  Bu kadar içi tavla sevgisi ile dolu olan bir insanın,  başarı grafiğinin de doğru orantıda yükselmesi kaçınılmaz sonuçtur.Uluslararası arenada çok daha büyük başarılara imza atacağına eminim.

  Saygılarımla,
  FATİH ŞENGÜL

Geri izlemeler ve Pingler

Cevap yaz