2.Sakarya Tavla Turnuvası Sonuçlandı | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

2.Sakarya Tavla Turnuvası Sonuçlandı


Ana Kademe

Şampiyon: Erhan Yenişen

Finalist: Oğuz User

Yarı Finalist: Selahattin Bektaş

Yarı Finalist: Arzu Akıncıoğlu

Teselli Kademesi

Şampiyon: Dursun Çetin

Finalist: Umut Sarı

1 Puan Şampiyonu: Onur Vurur

TV Ödüllü Turnuva: Fuat Erdağ

Fotoğraf Makinası Ödüllü Turnuva: Murat Yavuz

Laptop Ödüllü Turnuva: Cemalettin Yüksel

FMGAMMON Çanta Tavla Ödüllü Turnuva: Sedat Bıçakcı

3 Yorum

 1. Fuat ERDAĞ

  Başta Erhan Kardeşimi tebrik ediyorum. Ama artık ve gerçekten sıkıldım kendisini tebrik etmekten. BU BAŞARI GRAFİĞİ bu üstün performans bu açık ara birincilik ne zaman Kıbrıs a yada diğer ülkelerde yapılan turnuvalara taşınacak?
  Yeter artık Erhan Yurtdışı başarısı şart… :)
  Bir çift laf da Oğuz’a bu finalde kaybetmeler ne zaman bitecek????

  Bir çift laf Sakarya’lı tavla severlere, Avrupa Çiftler Şampiyonu(Oğuz User), Dünya Çiftler Şampiyonu, Kıbrıs da final oynamış ve veya Şampiyon olmuş oyuncular, Türkiye’nin en iyi oyuncusu (Erhan Yenişen) , Yıldönümü Turnuvasını Son Şampiyonu (Talat Papatya), Ankara dan birbirinden değerli genç oyuncular, Karadeniz Ereğli den ve İstanbul dan bir çok oyuncu ve İstavder Yönetim Kurulu tam kadro Sapancaya gelecek Sakarya Tavla Derneği orada turnuva yapacak Adapazarından sadece 5 oyuncu katılacak!!! Tüm katılımcılara özellikle Ankara’dan katılan genç arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sakarya Tavla Derneği Kurucuları Başkan Yardımcı Ufuk AKSAK ve Başkan Sedat BIÇAKÇI’ ya böyle bir derneği kurarak gösterdikleri fedakarlık ve güzel evsahipliğinden dolayı TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 2. Erhan YENİŞEN

  Sayın Başkanım bu tebriğin ve daha öncekiler için çok sağ ol. Çok fazla katılamadığım uluslararası turnuvalarda da yüksek başarılar kazanacağıma dair inancım tam. Galatasaray taraftarıyım ama yurt dışı turnuvalarda Fenerbahçe ile aynı kaderi yaşıyorum maalesef :) Tavla özünde bir sabır oyunu. Bu konuda da sabretmekten başka yapılacak bir şey yok.Tavla camiasına çok güzel bir turnuva ve Dernek kazandırdıkları için Sakarya’ lı tavlaseverlere teşekkürler, saygılar…

 3. Oğuz USER

  Erhan abiciğim tebrik edierim. Gerçi çok kısa süren bir maç oldu ama sonuçta kazanan sen oldun ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin :)

  Fuat başkanım turnuvalarda finalde kaybetmek çok kötü oluyor sende bu tecrübeye sahipsin :) sanırım final sitresinden kaynaklanıyor. Bu final sitresini aşmak gerekiyor ve bu konu üzerinde çalışıyorum.

  Emeklerinden ötürü Sakarya Tavla Derneği Kurucuları Ufuk ve Sedat abime teşekkür ederim, saygılar…

Cevap yaz