Nordic Open 2011 | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

Nordic Open 2011

ŞAMPİYON ÇAĞLAR ERDOĞAN

DANİMARKA’DA YAPILAN NORDIC OPEN TURNUVASINDA ADVANCED KATEGORİSİNDE 77 OYUNCU ARASINDAN ŞAMPİYONLUĞA ULAŞAN ÇAĞLAR ERDOĞAN’I TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

NBT – 23rd NORDIC BACKGAMMON OPEN 2011
April 21-25, 2011; Copenhagen, Denmark

CHAMPIONSHIP (106): 1-Ralf Jonas (Germany), 2-Christian Sørensen (Denmark), 3/4-Tage Mellgren (Denmark) / Michihito Kageyama (Japan), 5/8-Kåre Aronsson (Sweden) / Martin Birkhan (Germany) / Mårten Howe (Sweden) / Robin Swaffield (Hong Kong); 1LC-Tommi Haanranta (Finland), 2LC-Alain Babillon (France).

ADVANCED (77): 1-Caglar Erdogan (Turkey), 2-Börge Sundbom (Sweden), 3/4-Finn Bahn (DK) / Pernille Rosendal (DK), 5/8-Omid Badiei (Sweden) / Marko Hellsten (Finland) / Morten Jacobsen (DK) / Walter Meuwis (Belgium); 1LC-Pom Mickelsson (Sweden), 2LC-Tommy Kean (DK).

INTERMEDIATE (86): 1-Peter S.H. Jensen (Denmark), 2-Michael Bjørn Sejersen Jensen (DK), 3/4-Jørn B. Andersen (DK) / Jesper Jörgensen (Sweden), 5/8-Casper Andersen (DK) / Ulrik Andersen (DK) / Jeppe Eriksen (DK) / Peter Bjørn Larsen (DK); 1LC-Flemming Sørensen (DK), 2LC-Torben Sterup (DK).

4 Yorum

 1. Seyfi USLUBAŞ

  Sevgili Çağlar,yakaladığın müthiş çıkışı Nordic Open-Advanced şampiyonluğu ile taçlandırdın. Başarından İstavder ve Türk tavlası adına gurur duydum. Tebrik eder, daha nice şampiyonluklar dilerim. Seyfi USLUBAŞ

 2. Fuat ERDAĞ

  Bravo Çağlar… Türkiye işte böyle temsil edilir…. Türkiye yi temsil ettiklerini sananlara duyurulur… ilk önce ciddi katılım sayısı olacak. Katılımcılar kaliteli oyuncular olacak… Çağlar ın yaptığı gibi 77 kişinin katıldığı bir çoğunun da Çağlar dan daha tecrübeli olduğu turnuvada şampiyon olan her türlü övgüyü hak eder…. 20 tane hiç bilmeyen adamı bir yere toplayıp tavla oynatırsanız onlardan biri mutlaka şampiyon olacaktır!! kimlerin şampiyonu hiç bilmeyenlerin şampiyonu…. Şampiyonluk diye Çağlar ın başarısına denir..
  Bravo çağlar tekrar tekrar bravo……

 3. handan

  tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum 

 4. YALKIN ERK

  Caglar bizlerin arasına geldigin ilk gunden beri bırlıkte cok oturup tavla oynadık…ve eski gunleri hatırlarsak bu gelişimini en yakından gorenlerden birisiyim…calısınca oldugunu bir kez daha ispatladın…katıldıgın turnuvaya “katılımcı” olarak bile girmek bir cesaret işi iken sen bir de sampıyonluk aldın…helal olsun dıyorum…cok gurur duydum gercekten…umarım daha buyuk basarılarını da gormek kutlamak sansımız olur…darısı basımıza :) ayrıca baskanın dedıklerıne de “sonuna dek” katılıyorum…son derece dogru bır tespıt…tekrar tekrar ve tekrar tebrikler…

Cevap yaz