SAKARYA TAVLA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

SAKARYA TAVLA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

SAKARYA TAVLA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İstavder Adapazarı Temsilcisi Sayın Sedat BIÇAKÇI ve yine Derneğimiz Üyelerinden Sayın Ufuk AKSAK’ın girişimleriyle Türk Tavlasının yeni bir derneği daha oldu.

İzmir Tavla dan sonra İstavder’in yeni bir kardeşi daha oldu.

En büyük amacı ve uğraşı Türkiye Tavla Federasyonu’nu kurmak olan İstavder olarak  Sakarya Tavla Spor Kulübü’nü kuran Sayın Sedat BIÇAKÇI ve Sayın Ufuk AKSAK’ a teşekkür ediyoruz. Fedekarlık ve özveri gerektiren bu yolda kendilerine  başarılar diliyor, İstavder olarak her zaman her türlü desteği sonuna kadar göstereceğimizi taahhüt ediyoruz.

İzmir Tavla Derneği ile yürüttüğümüz güzel işbirliğinin bir benzerini Sakarya Tavla ile yürütmek  güzel ve olumlu haberleri üye ve oyuncularımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Türkiye Tavla Federasyonu’nu kurana ve Türk  Tavla severlerin hak ettiği devlet destekli federasyon gözetiminde uluslararası turnuvalar yapılmasını sağlayana kadar durmak yok.

Fuat ERDAĞ

İstavder Y.K.Başkanı


5 Yorum

  1. Erhan YENİŞEN

    Sakarya Tavla Spor Klübünü kuranları tebrik ediyorum. Sakarya Tavla da, futbolda Sakaryaspor gibi nice yıldızlar çıkarır:)

  2. İlhan KOÇ

    Sakarya Tavla Spor Kulübünün kuruluşunu kutluyor, başta Sayın Sedat BIÇAKÇI ve Ufuk AKSAK olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sakarya Tavla Spor Kulubüne de çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Selam ve sevgilerimle…

  3. talat papatya

    Sevgılı hemsehrılerım,bir Sakaryalı olarak Sakarya Tavla Spor Kulübünün kurulmasından dolayı sonsuz mutlu oldum.Emeği geçen herkese teşekkurler ve başarılar diliyorum.İnsallah en kısa zamanda guzel şehrimizde bır turnuvada bırlıkte oluruz…

  4. Tüm sakarya şehrine ve ülkemizin tüm tavla severlerine hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Sakarya Tavla Spor Kulübüne başarılar diliyorum.

Cevap yaz