İZMİR TAVLA DERNEĞİ 1.Yıldönümünü Kutladı. | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

İZMİR TAVLA DERNEĞİ 1.Yıldönümünü Kutladı.

İZMİR TAVLA DERNEĞİ
1.Yıldönümünü Kutladı.

İzmir Tavla Derneği 21 Ocak Cuma akşamı gerçekleştirdiği muhteşem bir gece ile 1.Yıldönümünü kutladı.
2010 5.Sezon da ve Şampiyonlar Lig’inde dereceye giren oyunculara ödüllerinin verildiği gecenin en mutlu ve gururlu ismi hiç kuşkusuz Dernek Başkanı Sayın Hilmi GÖÇHAN ’dı.

Kurulduğu ilk senede bir çok başarılı faaliyete imza atan , son derece kaliteli ve nezih insanları bünyesinde toplayan , bir çok oyuncusunu yurt dışı turnuvalarına gönderen , geniş katılımlı üye ve oyuncu topluluğuyla 1.Yıldönümü Kutlama Gecesini gerçekleştiren bir Derneğin Başkanı olmak ve
2010 senesinin en büyük unvanı olan Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu kazanmak Sayın Hilmi GÖÇHAN’ın mutlu ve gururlu olmasının sebepleriydi.

Sayın Hilmi GÖÇHAN bu başarısıyla “Altın Küp” sahibi az sayıdaki oyuncuların arasına katıldığı gibi, 2011 Nisan Ayında düzenlenecek Avrupa Tavla Şampiyonasında İzmir Tavla Derneği ni temsil etmeye hak kazanmış oldu.

“Şampiyonlar Ligi Şampiyonu” olma başarısını gösteren kardeş derneğimizin Başkanı Sayın Hilmi GÖÇHAN’ı, Kıbrıs da olduğu gibi finalist olma başarısını gösteren Sayın Oğuz USER’i ve İzmir Tavla Derneği’nin ilk senesinde dereceye girerek kupa alma başarısını gösteren tüm oyuncuları tebrik ediyoruz.

Böyle bir derneği Türk tavlasına kazandırarak Tavla Federasyonu’nun kurulması yolunda İstavder’e çok büyük moral veren, daha ilk senelerinde çok büyük işlere imza atan, düzenledikleri gecede şahsıma ve eşime gösterdikleri özel ilgiden ve takdim ettikleri zarif plaketten dolayı
başta İzmir Tavla Derneği Başkanı Sayın Hilmi GÖÇHAN olmak üzere, Sayın Ahmet NAR ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm İzmir’li dostlara teşekkür ederim.

İstavder Ailesi adına, İzmir Tavla Ailesinin 1.Yıldönümü kutlar, ilk senelerinde gösterdikleri başarıları çok uzun seneler sürdürmelerini temenni ederim.

Fuat ERDAĞ
İstavder Y.K.Başkanı

7 Yorum

 1. CAN DOSTUM, ARKADAŞIM, KARDEŞİM DAHA SENİN İÇİN NE DİYEBİLİRİM Kİ… BU ÖZEL GÜNÜMÜZDE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BİZİ YANLIZ BIRAKMADIĞIN VE DERNEĞİMİZE MADDİ MANEVİ HER DESTEKTE YANIMIZDA BULUNDUĞUN İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER…

 2. ZAFER

  Tebrikler HİLMİ BAŞKAN.. İZMİR TAVLA DERNEĞİnin 1. yılında bu başarıyı göstermen gerçekten çok anlamlı olmuş, devamının her zaman gerçekleşmesi dileklerimle şimdiden NİSAN KIBRIS için başarılar dilerim.. Yolun açık olsun..

 3. Erhan YENİŞEN

  Tavla Derneklerimiz henüz çok yeni olmalarına rağmen harika turnuvalar düzenliyorlar. İzmir Tavla da bunlardan biri. Başarılarının devamını dilemekle, nice senelere…

 4. İlhan KOÇ

  İzmir Tavla Derneği’nin 1. Yıldönümünü kutluyor, başarılarla dolu nice yıllar diliyorum. Sayın Hilmi Başkanı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğundan, Oğuz kardeşimi finalist olma başarısından ve 2010 yılında İzmir Tavla Derneği çatısı altında şampiyonluklar yaşamış, kupa kazanmış diğer tüm arkadaşlarımı da başarılarından dolayı kutluyorum. İzmir Tavla Derneği mensubu tüm arkadaşlara gerek yurdumuzda gerekse de uluslararası yapılacak turnuvalarda başarılar diliyorum. Selam ve sevgilerimle…

 5. Yol göstericiliğini ve yakın desteğini daima hissettiğimiz İSTAVDER Başkanı Sayın ; FUAT Başkanıma,

  Bizlere her konuda destek olan İSTAVDER yönetim kurulundaki büyüklerimize ve arkadaşlarımıza,

  Biz İzmir’ li tavla severlere böylesine nezih yıldönümü şölenleri sunan, son derece nezih bir ortamda
  tavla maçlarımızı oynamamızı sağlayan ve tam bir aile ortamı yaratan İzmir Tavla derneği Başkanımız Sayın ; Hilmi GÖÇHAN’a ve görünmez kahraman sevgili Lİg Direktörümüz Sayın ; Ahmet NAR başta olamak üzere tüm İzmir Tavla Derneği Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürü borç bilirim.

  Aynı zamanda yıl içinde ve yıldönümü eğlencesinde SPONSOR olup hediyeler sunan Bazı İzmir Tavla Derneği oyuncularımızında içinde bulunduğu firmalarada sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  Ayrıca yukarıdaki güzel dilekleri için Sayın ; İlhan KOÇ’  abimize de saygı ve sevgilerimi iletirim.

 6. ercan gulec

  iZMİR TAVLA DERNEĞİ baskani sn HiLMi GOCHAN,I ve YONETiMiNi kutluyorum basarilarinin devami dileklerimle IZMİR TAVLA DERNEĞİ icin nice senelere ve basarilara imza atacagina inaniyorum.tebrikler…

Cevap yaz