TBGT FİNALİ | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

TBGT FİNALİ

ŞAMPİYON

ALİ ÇETİN BELENE


YARI FİNALDE SAYIN GAZİ ÇELEN’İ FİNALDE SAYIN HAMZA NAR’I YENEREK ŞAMPİYON OLMA BAŞARISI GÖSTEREN SAYIN ALİ ÇETİN BELENE 6-7 ARALIK’TA YAPILACAK EUROPEAN BACKGAMMON TOUR (EBGT) FİNALİNDE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETME HAKKI KAZANDI. BAŞARISINDAN DOLAYI SAYIN ALİ ÇETİN BELENE VE FİNAL OYNAMA BAŞARISI GÖSTEREN TÜM OYUNCULARIMIZI TEBRİK EDER TBGT TURNUVLARINA KATILARAK DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.25 Yorum

 1. BELENE

  Herkese şimdiden başarılar diliyorum. Umarım her zaman ki gibi centilmenliğin korunduğu zevkli maçlar seyrederiz…

 2. Erhan YENİŞEN

  Tüm oyuncu arkadaşlarıma başarılar…

 3. G.Ç.

  Yarın istanbuldayım. Keyifli maçlar herkese.

 4. FUAT ERDAĞ

  Hamza NAR bu sefer Şampiyon olamadı!!!

  Son anda İzmir den Ahmet ŞAHİN’in  yerine TBGT finallerine dahil olan Ali Çetin BELENE  finalde Hamza NAR’ ı yenerek En Prestijli Ödülün sahibi oldu.
  Ali Çetin BELENE 6-7 Aralık tarihlerinde Kıbrıs da gerçekleştirilecek Avrupa Tavla Turu finalinde Türkiye’ yi temsil edecek. Başta Ali Çetin BELENE olmak üzere finallerde yarışma başarısı gösteren tüm oyuncuları tebrik ediyorum. EBGT finalinde Ali ye başarılar diliyorum.

 5. İlhan Koç

  Sevgili Ali kardeşim seni can-ı gönülden tebrik ediyor, Kıbrıs’ta yapılacak finallerde başarılar diliyorum.

 6. BELENE

  Böylesine önemli bir aktivite ilk defa yer almam sebebiyle heyecanıma yenik düşerek bariz hatalar yaptığım pozisyonlar oldu (farkında olarak yada olmayarak) ama buna rağmen bir şekilde zarın da yardımıyla ipi göğüsledim. Karşılaştığım herkese çok teşekkür ediyorum; sabırlı ve centilmen oyunlarından dolayı… İnşallah Allah orada da utandırmaz ve İSTAVDER’imizi başarıyla temsil ederim.

 7. Kardeşim üstün başarılarından dolayı tebrikler… İnşallah Fuat Abiyle birlikte EBGT’de final oynarsınız.

 8. Erhan YENİŞEN

  Ali Çetin BELENE’ yi yürekten kutluyorum. Başarısının devamını diliyorum.

 9. BELENE

  Heyecanımdan olsa gerek yukarıdaki yazımda İZMİR TAVLA’yı yazmayı unutmuşum. (Sürekli beraber olduğumuzdan bilinçaltında İSTAVDER tüm tavla dostlarımızı kapsıyo gibi düşünmüşüm.) Lütfen kusuruma bakmayın…

 10. İZMİR TAVLA İSTAVDER NİCE BÜYÜK TURNUVALARA…

 11. Mehmet

  A.Ç.B’yi tebrik ediyor EBGT finalinden güzel haberlerle dönmesini diliyorum.

 12. Ulvi Cangazi

  aliciğim tebrikler devamını avrupada getireceğine yen inanıyorum.

 13. özkan akbulut

  Ali Çetin BELENE’ yi tebrik ederim EBGT finalinde başarılar dilerim

 14. serdar özkaya

  Ali kardeşimi tebrik eder,Kıbrıstaki finallerde başarılar dilerim.

 15. HİLMİ GÖÇHAN

  Ali kardeşim canı gönülden seni tebrik ediyorum başarıların daim olsun..

 16. Hamza Nar

  Ali Çetin Belene’yi kutluyorum.Şansının yanından ayrılmamasını diliyorum.Başarılarını bekliyorum.

 17. BELENE

  Başta turnuvaya gelemeyerek bana bu şansı veren Ahmet Bey olmak üzere tüm dostlara çok teşekkürler. İnşallah devamında da sizleri başarıyla temsil edebilirim…

 18. Cüneyt Argun Genç

  Sevgili Ali Çetin Belene’nin sistemli ve istikrarlı çalışmasını sürdürerek ileride daha da büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum. EBGT finaline doğrudan katılım için böylesi bir olanak yaratan İstavder-İzmir Tavla yönetimlerini de tebrik ederim. Fuat Erdağ ve Ali Çetin Belene’ye finalde başarılar…

 19. FUAT ERDAĞ

  Cüneyt Bey,
  ÇOOk Teşekkür ederim ama benim katılıp/katılamayacağım henüz belli değil. Umarım Kıbrıs da bir aksilik olmaz ben de Ali ye eşlik ederim. 

 20. FUAT ERDAĞ

  Bu arada her hangi bir eleştiri vs. gelmemesine rağmen ben yine de açıklama yapma gereğini duydum. Sayfanın en başındaki İzmir Tavla ve İstavder logolarının aynı hizada ve aynı büyüklükte olmasına çalıştık ama maalesef  teknik sebeplerden dolayı ancak bu şekilde koyabildik.  Bizim için İstavder  ne ise İzmir Tavla da odur. 

 21. BELENE

  Teşekkürler Cüneyt hocam. :) Sistemli ve istikrarlı çalışma konusunu nasıl hallederiz bilemiyorum ama o konuda yardımınıza ihtiyacım olacağı kesin. :)

  Fuat abi puanlamadan sekiz kişi katılacağı için bence ortalama bir performansla çok çok rahat kalifiye olursun. Zira o kadar oyuncunun aynı anda seni geçmesi üstüste 36 tane 6-6 gelmesi ihtimaline yakın :) Benim şimdiki derdim Kıbrıs’ı da bir TÜRK oyuncunun kazanması ve finalde 3 TÜRK olabilmek :)

 22. FUAT ERDAĞ

  Ali :) EBGT sıralamasını inceliyordum. Aynı şey benim aklımdan geçmişti. Aynı yazıyı ben yazacaktım sen benden önce davranmışın. Evet umarım 3.Kıbrıs’ı bir TÜRK kazanır. EBGT finalinde 3 TÜRK olur.

 23. BÜLENT KARABULUT

  Ali Çetin Belene yi kutluyorum. Kıbrıs da Başarılar….

 24. BELENE

  Teşekkürler Sayın Karabulut :)

Cevap yaz