Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

8th French Backgammon Open & 6th European Doubles Championships

EBGT/WBGT: 6th EUROPEAN DOUBLES CHAMPIONSHIPS / 8th FRENCH BACKGAMMON OPEN / WBGT GRAND FINALE (Early results)
October 26-November 2, 2010; Enghien-les-Bains, France

EUROPEAN DOUBLES (32 teams): 1-Eli Roymi (Israel) & Kenji Shimodaira (Japan), 2-Ary Nogueira & Self (Brazil), 3/4-Peter Heitmüller (Germany) & Andreas Humke (Germany) / Austin O’Laughlin (USA) & Ed O’Laughlin (USA).

MASTERS (99): Finals: Matt Cohn-Geier (USA) vs Stepan Nuniyants (USA)
3/4-Ricardo Malas (Lebanon/Spain) / Nedim Yardimci (Turkey); 1C-Thierry Manouck (France), 2C-Michael Hansen (Denmark); 1LC-Hans Capel (Netherlands) or Hamz Nar (Turkey).

ADVANCED (16): 1-Bert Van Kerckhove (Belgium), 2-Guil Drai (France); 1-Michael Abdi (Denmark), 2-Laura Monaco (Italy); 1LC-Damian Plesec (SLO).

INTERMEDIATE (4): 1-Mihaela Chiricuta (Romania), 2-Joan Grunwald (USA), 3-Samira Yagoubi (Denmark), 4-Oekie Kretzschmar (Netherlands).

WBA BOARD CHALLENGE (8): 1-Alex Gerding (Germany/USA).

“BEAT THE CHAMP” BOUNTY WINNER: Bob Wachtel (USA).

SUPERJACKPOT (16): 1-Stepan Nuniyants (USA), 2-Lars Trabolt (Denmark).

PRO/AM DOUBLES (21 teams): 1-Ray Fogerlund (USA) & Alex Gerding (Germany/USA), 2-Alvaro & Julianne Savio (Brazil).

SASSONGAMMON FREEROLL (123):

DMP CHALLENGE (64):

WBGT GRAND FINALE SATELLITE #1 (16): Al Hodis (USA).
WBGT GRAND FINALE SATELLITE #2 (16): Alain Babillon (France).

————————————————-

Round of 128 Round of 64 Round of 32
Denmark Michael Hansen Denmark Michael Hansen Denmark Michael Hansen D20
Greece Charis Christidis
Denmark Frederik Bentler France Frederic Andrieu
France Frederic Andrieu
Denmark Lars Trabolt Denmark Lars Trabolt Denmark Lars Trabolt
Sweden Michael Löfblad
Germany Jürgen Orlowski Germany Jürgen Orlowski
Brazil Ian MacFarlane
Germany Peter Heitmüller Germany Peter Heitmüller Germany Peter Heitmüller D30
USA John O’Hagan
France Alexis Vincent Japan Sakura Sugawara
Japan Sakura Sugawara
France Michel Serrero France Michel Serrero USA Stepan Nuniyants
USA Jacob Rice
Denmark Claus Elken USA Stepan Nuniyants
USA Stepan Nuniyants
Japan Nisiyama Hikoshi Iran Sassan Taherzadeh USA Alan Grunwald D18
Iran Sassan Taherzadeh
USA Ed O’Laughlin USA Alan Grunwald
USA Alan Grunwald
Italy Massimiliano Calusio Italy Massimiliano Calusio Italy Massimiliano Calusio
Germany Rainer Witt
Germany Klaus Evers Denmark Majken Johansen
Denmark Majken Johansen
USA Ray Fogerlund USA Ray Fogerlund Japan Michihito Kageyama D17
Greece Konstantinos Mitrelis
Japan Michihito Kageyama Japan Michihito Kageyama
Italy Lorenzo Rinaldo
Brazil Ricardo Spinola Denmark Jakob Holdt-Simonsen Greece Alexandros Kolonias
Denmark Jakob Holdt-Simonsen
Romania Ghiorghiu Viorel Greece Alexandros Kolonias
Greece Alexandros Kolonias
Romania Leon Dorel Germany Frank Simon The Netherlands Hans Capel D26
Germany Frank Simon
The Netherlands Hans Capel The Netherlands Hans Capel
England Julian Wilson
Denmark Peter Bosse Denmark Peter Bosse France Alain Babillon
Germany Sami Sallak
The Netherlands Misja Alma France Alain Babillon
France Alain Babillon
Ukraine Slava Pryadkin Ukraine Slava Pryadkin Ukraine Slava Pryadkin D28
Brazil Alvaro Savio
Turkey Fuat Erdag Turkey Fuat Erdag
Turkey Ilhan Koc
Greece Filomila Karantzali Denmark Henrik Veje USA Robert Wachtel
Denmark Henrik Veje
USA Robert Wachtel USA Robert Wachtel
Italy Giorgio Castellano
Turkey Hilmi Göchan Turkey Hilmi Göchan Japan Kenji Shimodaira D32
Denmark Kasper Nielsen
England Clive Kate Japan Kenji Shimodaira
Japan Kenji Shimodaira
Belgium Luc Palmans Belgium Luc Palmans USA Bill Phipps
Japan Kazuhiko Yotsushika
USA Bill Phipps USA Bill Phipps
Israel Matvey Natanzon
Israel Eli Roymi Spain Ricardo Malas Spain Ricardo Malas D22
Spain Ricardo Malas
Austria Frans Bergi France Alain DeFoucher
France Alain DeFoucher
Brazil Armando Balbi USA Al Hodis The Netherlands Philip Vischjager
USA Al Hodis
USA Carter Mattig The Netherlands Philip Vischjager
The Netherlands Philip Vischjager
Denmark Martin Foldager Denmark Martin Foldager Poland Pawel Bielewicz D23
Denmark Carsten Simonsen
Poland Pawel Bielewicz Poland Pawel Bielewicz
Brazil Ettore Tedeschi
Japan Tatsuya Tanaka Japan Tatsuya Tanaka Denmark Steen Grønbech
Ukraine Leonid Riskin
Denmark Steen Grønbech
USA Matt Cohn-Geier USA Matt Cohn-Geier D29
Denmark Henrik Bang
Turkey Engin Öngel France Yomi Peretz
France Yomi Peretz
The Netherlands Ed Baars The Netherlands Ed Baars D21
Romania Neculai Draganuta
USA David Wells Italy Vincenzo Riceputi
Italy Vincenzo Riceputi
France Olivier Lafon Denmark Henrik Løber D25
Denmark Henrik Løber
France Miki Suzuki France Olivier Decultot
France Olivier Decultot
Germany Christian Liebe-Harkort France Thierry Manouck D31
France Thierry Manouck
Denmark Søren Larsen Brazil Ary Nogueira
Brazil Ary Nogueira
Germany Norbert Wiebusch Portugal Mario Sequeira D24
Portugal Mario Sequeira
Sweden Sven-Olav Norén Sweden Sven-Olav Norén
Germany Andreas Humke
Germany Martin Birkhahn Germany Martin Birkhahn D27
Portugal Jose Salema
England Raj Jansari England Raj Jansari
Japan Masayuki Mochizuki
Denmark Michael Larsen Denmark Michael Larsen D19
Turkey Hamza Nar
Germany Götz Hildsberg Turkey Nedim Yardimci
Turkey Nedim Yardimci

——————————————————————M
——————————————————————M
——————————————————————M

ADVANCED

Round of 16 Quarterfinal Semifinal
Denmark Birgitte Nissen France Christine Mochon B7
France Christine Mochon
Iran Sassan Derambakhsh France Guil Drai
France Guil Drai
Denmark Lasse Danielsen A7 B5
Italy Laura Monaco
Denmark Michael abdi A6
France Phillippe Vouhe
Slovenia Damjan Plesec A4 B6
Denmark Torben Krogh
Turkey Basak Affan A2
Romania Eugen Lincary
Belgium Bert Van Kerckhove Belgium Bert Van Kerckhove B8
France Serge Dahan
Germany Alex Gerding Germany Alex Gerding

——————————————————————-A

——————————————————————A

EUROPEAN DOUBLES CHAMPIONSHIPS

Round of 32 Round of 16 Quarterfinal
UNKNOWN E. Ongel/R. Malas Turkey F. Erdag/I. Koc France A. Vincent/Le Foucher
Turkey F. Erdag/I. Koc
Denmark S. Larsen/M. Hansen France A. Vincent/Le Foucher
France A. Vincent/Le Foucher
France O. Decultot/A. Babillon France O. Decultot/A. Babillon Germany P. Heitmüller/A. Humke
Japan M. Kageyama/T. Tanaka
Germany P. Heitmüller/A. Humke Germany P. Heitmüller/A. Humke
UNKNOWN R. Fogerlund/S. Taherzadeh
France T. Manouck France T. Manouck France T. Manouck
Denmark L. Trabolt/H. Veje
UNKNOWN S. Sugawara/S. Rived UNKNOWN B. Wachtel/G. Hildsberg
UNKNOWN B. Wachtel/G. Hildsberg
Brazil R. Spinola/A. Savio UNKNOWN C. Mattig/M. Foldager UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi
UNKNOWN C. Mattig/M. Foldager
UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi
Ukraine L. Riskin/I. Dronova
Sweden M. Löfblad/P. Bielewitz France S. Serrero/M. Serrero France S. Serrero/M. Serrero
France S. Serrero/M. Serrero
Portugal J. Salema/E. Mendia Portugal J. Salema/E. Mendia
Denmark J. Holdt-Simonsen/M. Larsen
Denmark M. Abdi/H. Løber Denmark M. Abdi/H. Løber
Turkey H. Nar/H. Göchan
UNKNOWN M. Mochizuki/S. Rice USA E. O’Laughlin/A. O’Laughlin
USA E. O’Laughlin/A. O’Laughlin
Brazil E. Tedeschi/I. MacFarlane Brazil E. Tedeschi/I. MacFarlane Brazil A. Nogueira
Japan K. Yotsushika/H. Nishiyama
Brazil A. Nogueira Brazil A. Nogueira
UNKNOWN M. Natanzon/M. Giggle
Brazil C. Balbi/A. Balbi Brazil C. Balbi/A. Balbi Brazil C. Balbi/A. Balbi
France F. Andrieu/S. Dahan
USA A. Hodis/A. Grunwald USA D. Wells/B. Phipps
USA D.wells/B.Phipps
Quarterfinal Semifinal Final
France A. Vincent/Le Foucher Germany P. Heitmüller/A. Humke
Germany P. Heitmüller/A. Humke
France T. Manouck UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi
UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi
France S. Serrero/M. Serrero USA E. O’Laughlin/A. O’Laughlin
USA E. O’Laughlin/A. O’Laughlin
Brazil A. Nogueira Brazil A. Nogueira
Brazil C. Balbi/A. Balbi

——————–

Final Winner
UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi UNKNOWN K. Shimodaira/E. Röymi
Brazil A. Nogueira
Alexandros Kolonias

14 Yorum

  1. özkan akbulut

    ALLAH İNŞALLAH TAMAMINA ERDİRİR YARIN İNŞALLAH İLK 8 DE GÖRÜRÜZ FUAT ABİ SİZİ

  2. BELENE

    AMİİİİİNNNNNNNNNNN :)

  3. Malesef Elendiler. Sağlık olsun ben ümitliyim turnuvada kupa gelecek…

  4. FUAT ERDAĞ

    feci yenildik… :) tüm küplerimiz ters tepti… sağlık olsun

  5. FUAT ERDAĞ

    Bu maçı unutup önümüzdeki maçlara bakacağız Hagi ye güveniyoruz. :) :) :)

  6. Kutlu

    sağlık olsun devam başarılar 

  7. Büyük şansızlık… Fransa Master ilt tur eşleşmesi Fuat Erdağ- İlhan Koç

    ve İlk Galibiyet Nedim Yardımcı’dan…

  8. Masters 99 kişiyle, Advanced 16 kişiyle Başladı. Darısı 3.Kıbrıs’a…

  9. BELENE

    Hep destek tam destek…

  10. Erhan YENİŞEN

    99 Kişi arasında Fuat Erdağ ile İlhan Koç’ un eşleşmesi büyük tesadüf. Bence bu ikili çiftler olayını biraz abarttı. :) Fuat abi başarılar. Sanada geçmiş olsun İlhan abi

  11. Malesef Hamza Abi’de elendi. Ana Kademede 3 Türk oyuncu yoluna devam ediyor.

  12. FUAT ERDAĞ

    Nedim Yardımcı yarı final de az daha MCG yi perişan ediyordu. 1-16 gerideyken yaptığı atakla 10-16 ya getirdi maçı. üstelik MCG her seferinde mars olmaktan son anda kurtuldu. son oyunda da aslına mars olması gerekirken 4-4 ve 6-6 atarak maçı 17-10 aldı.
    Bu kadar çok sayıda iyi oyuncunun katıldığı bir turnuvada Nedim Yardımcı nın aldığı Yarı Finalist derecesi gerçekten çok önemli bir başarı. Kendisini tebrik ediyorum.

  13. FATİH ŞENGÜL

    Son Şans Kademesinde Final oynayarak 2. olan Sayın, HAMZA NAR’ ı  ve ana kademede yarı finalist olan Sayın NEDİM YARDIMCI’ yı canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını temenni ederim.

    Saygılarımla,
    Fatih ŞENGÜL

Cevap yaz