LİG2010/1.SEZONU SONUÇLANDI. | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

LİG2010/1.SEZONU SONUÇLANDI.

Lig2010/1.Sezon Sonuçlandı.

Sayın Erhan YENİŞEN sayısız başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Sayın Erhan YENİŞEN,  15 Oyuncunun mücadele ettiği Masters Kategorisinin ilk sezonunda Şampiyon olarak başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Sayın Erhan YENİŞEN elde ettiği bu başarıyla “Gümüş Küp” şeklindeki kupasının yanında,  Biriken Puan Sisteminden 360 Ödül Puanı kazandı.

Masters  Kategorisini  İkinci sırada tamamlayan Sayın Ulvi CANGAZİ 180 Ödül Puan ve “Bakır Küp”,  Üçüncü olma başarısını gösteren Sayın Talat PAPATYA 120 Ödül Puan ve “Bakır Küp” ,

Dördüncü ve Beşinci sıralarda ligi tamamlayan Sayın Mehmet SİRKECİ ve Sayın A.Kamil BAYKALOĞULLARI ise 60 ödül puanı kazandılar. 4 ayrı grupta 63 oyuncunun mücadele ettiği Intermediate Kategorisinde ise gruplarını lider olarak tamamlayarak kupa almaya ve sezon finalinde oynamaya hak kazanan oyuncular arasında yapılan Sezon Finalinde Şampiyonluğa Sayın Hakkı YILMAZ ulaştı.

Intermediate Şampiyonu Sayın Hakkı YILMAZ  “Bakır Küp” ve 200 Ödül Puan,                                                                Finalist Sayın Fuat ERDAĞ 100 Puan , Yarı Finalistler  Sayın Yalkın ERK ve Sayın Dursun ÇETİN  ise 60’ar ödül puanı kazanmış oldular.

Başta Masters Şampiyonu Sayın Erhan YENİŞEN olmak üzere Lig2010/1.Sezon da dereceye girerek kupa alma başarısı gösteren tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz.   2010/2.Sezondan itibaren beş farklı kategoriye bölünerek  çok daha zevkli bir hale geleceğine inandığımız ligimize katılacak tüm oyunculara şimdiden başarılar diliyoruz.

Rekor sayıdaki katılım ile gerçekleştirdiğimiz 2010/1.Sezona katılan tüm oyuncularımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

1.Sezon puan durumlarının son hali ve 2.sezon grupları en kısa sürede sitemizden duyurulacaktır.

Saygılarımızla,

İstavder Organizasyon Ekibi

Lig2010/2.Sezon Masters Grubu

1 A.Kamil BAYKALOĞULLARI
2 Ali Çetin BELENE
3 Bülent KARABULUT
4 Cem DURAN
5 Cüneyt Argun GENÇ
6 Dursun ÇETİN
7 Erhan YENİŞEN
8 Fuat ERDAĞ
9 Gürkan DERİN
10 Hakkı YILMAZ
11 Mehmet SİRKECİ
12 Selman KILIÇ
13 Talat PAPATYA
14 Ulvi CANGAZİ
15 Yalkın ERK
16 Zafer TAŞ

Cevap yaz