İSTAVDER LİGİ 2009 ŞAMPİYONU CEVAT ARAZ OLDU. | İstavder

Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

İSTAVDER LİGİ 2009 ŞAMPİYONU CEVAT ARAZ OLDU.

ddddd

İSTAVDER LİGİ 2009 ŞAMPİYONU SAYIN CEVAT ARAZ OLDU. ŞAMPİYONUMUZU, FİNALİSTİMİZ SAYIN ÖZKAN TIĞLI’YI VE YARI FİNALİSTLERİMİZ SAYIN ZAFER TAŞ VE GÜRKAN DERİN’İ TEBRİK EDİYORUZ.

SENESONU1

8 Yorum

 1. Mehmet Yıldız

  Çok sağlam bir turnuva olacağa benziyor!

 2. FUAT ERDAĞ

  İyi olan kazansın. Tüm yarı finalistlere başarılar diliyorum. Şampiyon olan oyuncunun 1000 Puan ve ALTIN KÜP sahibi olması güzel elbette. Fakat bence İstavder Liginin ilk şampiyonu olmak çok büyük bir gurur ve onur olmalı. Dört yarı finalistimizide tebrik ediyorum…
  28 Şubat Akşamı Bostancı Green Park Hotel de yapacağımız 2.Yıldönümü Kutlama Gecesinde ödülleri takdim edeceğiz. Şampiyonumuz Altın Küp, Finalist Gümüş Küp, Yarı Finalistler ise Bakır Küp ile ödüllendirilecek.

 3. FUAT ERDAĞ

  Başta Şampiyonumuz Cevat ARAZ olmak üzere İstavder Ligi ilk senesinde dereceye girme başarısı gösteren tüm arkadaşlarımızı tekrar tebrik ediyorum. 2010 Senesi 6 Mart ta başlayacak. Masters(üst), Intermediate(orta) ve Beginners(alt) olmak üzere 3 bölüme ayırdığımız ve çok daha heyacanlı olacağına inandığımız yeni sistemde tüm oyunculara başarılar diliyorum. İlk sezona kayıt yaptırmayan oyuncularının 2.sezonda Beginners Liginden devam etmek zorunda kalacaklarını özellikle hatırlatıyorum.

 4. Mustafa ALTUNTAS

  Tek kolu kalmis beyfendi insan Cevat abicim sampiyonlugunu en icten dileklerimle tebrik ediyorum. Cok yakisti sana bu unvan :)

 5. Mehmet Sirkeci

  Cevat abi koluk kırıkken bile finallere gelerek bu kupayı nekadar istediğini göstermiş oldu. Tebrikler Cevat abi!

 6. neşat bertan

  sayın cevat araz 2009 lig şampiyonluğunu tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Geri izlemeler ve Pingler

Cevap yaz