Bu özellik varsayılan sayfayı yeniler. Varsayılan sayfayı yenilemek için tıklayınız.

Sayfayı yenile

10.İstanbul Tavla Şampiyonası Sonuçlandı.

IMG_3946

Çeşitli illerden gelen 122 oyuncunun, Green Park Hotel’ in nezih ortamında, iki gün boyunca Dünya standartlarında mücadele ettiği turnuvamızın 106 katılımcı ile gerçekleştirilen Ana Aktivitesi Sayın Erhan YENİŞEN’ in Şampiyonluğu ile tamamlandı.

9.Turnuvamızın Şampiyonu   Sayın Hakkı YILMAZ  başarısının tesadüf olmadığını finalist olma başarısını göstererek kanıtlamış oldu.

Sayın Sedat BIÇAKÇI ve Sayın Barbaros AKYAR ise Yarı Finalist olma başarısını gösteren isimler oldular.

Teselli Kademesinde Şampiyonluğa,  finalde Sayın Tolga AKBAYTUĞ’ u yenen  Sayın Ufuk AKSAK ulaştı.

İzmir li oyuncular arasında oynanan Son Şans Finalinde ise  Sayın Ahmet NAR’ ı yenen Sayın Hilmi GÖÇHAN Şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Oyuncularımızın büyük ilgisini çeken SassanGammon Aktivitesinde final  Karadeniz Ereğli den gelen iki oyuncu arasında oynandı. Sayın Zafer KARADAĞ, Sayın Hakan TANIŞIK’ ı  geçerek Şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvanın flaş ismi  ise  üç şampiyonluk kazanan   Sayın Hasan YARGAN oldu.

Sayın Lemi TU-MEN ile birlikte Çiftler Yarışmasında  Şampiyonluğa ulaşan Sayın Hasan YARGAN bu başarı ile yetinmeyip  Bir Puan ve 16 kişilik turnuvada da şampiyonluğu kaptırmadı.

Sayın Sabri BÜYÜKSOY ve Sayın Mustafa ALTUNTAŞ’ tan oluşan ekip ise 9.Turnuvamızda olduğu gibi finalin kaybeden tarafı oldular.

Diğer Bir Puan aktivitesinde ise şampiyonluğa, Sayın Mustafa G. TÜRKMEN ulaştı.

8 kişilik mini turnuvaların ilkinde Sayın Müjde BEYOĞLU, ikincisinde ise Sayın Albert GABAY birincilik kürsüsüne çıkmayı başardılar.

1000 USD değerindeki FMGAMMON Marka A.001 Model Çanta Tavla Ödüllü 16 kişilik turnuvamızda ise Şampiyon Sayın Seyfi USLUBAŞ oldu.

Başta 10. Turnuvamızın Şampiyonu Sayın Erhan YENİŞEN olmak üzere turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ediyoruz.
Turnuvamıza katılan;

Onursal Üyemiz Sayın Hamza NAR ve tüm İzmir ekibine,

Antavder (Ankara Tavla Spor Kulübü Derneği ) Başkanı Sayın Mustafa G. Türkmen ve tüm Ankara ekibine,

Adapazarı Temsilcimiz Sayın Sedat BIÇAKÇI ve Adapazarı ekibine,

Sayın Hakan TANIŞIK ve K.Ereğli ekibine

Organizasyona verdikleri desteklerden dolayı, Sayın Kutlu KAYA, Sayın Murat KAPIKIRAN, Sayın Nuri KAYA ve Sayın Metin ERİKLER’ e,
Her zamanki gibi üstün performansından dolayı Sayın Cenk ÇORBACIOĞLU’ na

Ve

Turnuvalarımıza katılarak desteklerini esirgemeyen tüm üye ve oyuncularımıza teşekkür ederiz.

İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu

TURNUVA DİREKTÖRÜ:

Fuat ERDAĞ

TURNUVA KOMİTESİ:

A.Kamil BAYKALOĞULLARI, Ulvi CANGAZİ, Yalkın ERK, Cem DURAN, Nuri KAYA, Lemi TU-MEN,

ORGANİZASYON KOMİTESİ:

Cenk ÇORBACIOĞLU, Metin ERİKLER, Kutlu KAYA, Murat KAPIKIRAN

İlerleme Tabloları

Ana Kademe

Teselli

Son Şans

ANA KADEME

ŞAMPİYON: ERHAN YENİŞEN

FİNALİST : HAKKI YILMAZ

YARI FİNALİST: BARBAROS AKYAR

YARI FİNALİST: SEDAT BIÇAKCI

TESELLİ KADEMESİ

ŞAMPİYON: UFUK AKSAK

FİNALİST: TOLGA AKBAYTUĞ

SON ŞANŞ

ŞAMPİYON: HİLMİ GÖÇHAN

FİNALİST: AHMET NAR

ÇİFTLER AKTİVİTESİ

ŞAMPİYON: HASAN YARGAN – LEMİ TU-MEN

FİNALİST: MUSTAFA ALTUNTAŞ – SABRİ BÜYÜKSOY

SASSANGAMMON

ŞAMPİYON: ZAFER KARADAĞ

FİNALİST: HAKAN TANIŞIK

16 KİŞİLİK SÜPER ÖDÜLLÜ TURNUVA

ŞAMPİYON: SEYFİ USLUBAŞ

FİNALİST: AHMET KAMİL BAYKALOĞULLARI

16 KİŞİLİK MİNİ TURNUVA

ŞAMPİYON: HASAN YARGAN

8 KİŞİLİK MİNİ TURNUVA

ŞAMPİYON: MÜJDE BEYOĞLU

8 KİŞİLİK MİNİ TURNUVA

ŞAMPİYON: ALBERT GABAY

BİR PUAN AKTİVİTESİ

ŞAMPİYON: HASAN YARGAN

BİR PUAN AKTİVİTESİ

ŞAMPİYON: MUSTAFA TÜRKMEN

1 Yorum

  1. Ali

    Tüm şampiyonları tebrik ederim.

Cevap yaz